Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnál is volt van?

Ez másnál is volt van?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogy nagyon szeret engem én is őt, lassan egy éve együtt vagyunk, minden jó köztünk, csak néha féltékeny vagyok, de ő is volt már. Nem rég, 3 hete voltam nála, és mivel egy órára lakik tőlem így nem mehetek mindennap, pedig én szívesen mennék örülök ha vele lehetek, de ő most azt mondta, kell neki egy kis levegő, meg sokat voltunk most együtt, pár napot de nem értem, ha szeret miért nem akar velem lenni? Pedig nagyon vágyok rá, hogy vele lehessek, megöleljen. Ő most miért nem? Másnál is van ilyen, igaz, hogy mikor együtt voltunk , akkor az nagyon jó volt, mindig jól elvoltunk és talán ez még erősíti vagy hogy mondjam. Persze nem akarom ezzel elüldözni, hogy jajj gyere már ki, nem is mondtam ezt sosem így, csak hogy mikor láthatom őt, de ő azt mondja, hogy majd. Ez az első ilyen komoly és nem akarom elveszíteni őt semmi miatt. Lehet hogy túl féltékeny voltam? Nem tudom.

20/L


2011. aug. 2. 13:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nincsen pasi, utáljuk őket:D De igen, még nem akar felvállalni, a kapcsolatunkat, de ez nem baj mert még én se, de hogy nyugtassam meg hogy ne féljen?:)
2011. aug. 2. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!