Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy elvárások ezek?

Miért olyan nagy elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Húgommal (16) a fiúkról beszélgettünk,hogy kinek milyen az ideállja stb.. Én mondtam neki,hogy olyan fiút szeretnék aki inteligens,ápolt(ezalatt értem,hogy mindig kellemes parfüm illata van,az arca is legyen ápolt,szőrtelenítsen,akár kozmetikushoz is járhat meg ilyenek) A húgom meg leteremtett,hogy ilyen nagy elvárásokkal soha sem fogok férfit találni magamnak. Én igaz,hogy túlzásba viszem ezeket adolgokat,pl. minden evés után fogat mosok ha még csak egy kis falatot eszem akkor is,meg többször is fürdöm,hetente járok kozmetikushoz,de én így érzem jól magam. Tényleg hatalmas elvárások ezek a férfiaktól?


20L


2011. aug. 2. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik férfi csinálja is... nagy a világ. De nyugtasson meg az, hogy nekem nagyobbak :) A tiéd még földhöz ragadt, szóval egyáltalán nem :D
2011. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nagy elvárás. A férfiasság nem egyenlő az igénytelenséggel. Vannak olyan férfiak, akik igényesek magukra (és nem bu.zisan).
2011. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Parfümöt én sosem használnék. Ha ingyen kapnám, akkor sem. A többi viszont magamtól is elvárás, szóval azokkal nincs gond. A kozmetikust viszont fölöslegesnek gondolom, mert mindent meg tudok tenni itthon is az ápoltságért.


20/F

2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell túlzásba esni,én pl nem jönnék össze szörtelenített pasikkal mert azok mind b*zik.A pasi legyen szőrős,ne medve de azér legyen rajta borosta,meg kis szőr a mellkasán,az olyan szexi.

Lehet a húgodnak igaza van mert túlzó elvárásaid vannak berögzül egy kép,és ha a pasi nem olyan,mert te egy illizút kergetsz, igaza van hogy nem fogsz könynen párt találni.

Oké legye ápolt,illatos,de én se vagyok mindig tip top,nem is kell,otthon párom előtt sem kisestélyibe járok folyton.

2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Bár miért lenne bu..i az akinek nincsen a mellkasán szőr és nem borostás? Aki mondjuk alapból nem szőrös az akassza fel magát mert más identitásúnak van elkönyvelve! Marhaság! eg fogod találni a párodat hidd el, ezek közel sem nagy elvárások. Egyébként meg ha meg fog egy pasi le fogsz mondani egy két dologról, és itt nem a fürdést értem:)
2011. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom..szerintem nem kell egy pasinak csempének lenni úgy értem azért egy férfi legyen szőrős mármint azért nem kell medvének lenni

az én páromnak van az arcán is szőr mert szerintem szexi és ő neki sincs ellene kifogása:)

igen legyen illatos de azért ne tűnjön mint akire ráborították az egész üveg parfümöt

párom mondjuk nem parfümöt használ hanem spray-ket mit pl:AXE(nem reklám)

23/L

2011. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát számomra kimondottan taszító, ha egy férfi szőrteleníti magát - persze az extrém esetektől eltekintve, mondjuk ha még a háta is szőrös, és ez őt zavarja, akkor oké, hogy tesz ellene, de nekem az ilyen borotvált hónaljú, meztelencsiga pasik egyáltalán nem tűnnek férfinak.

A kozmetikushoz járás is ilyen téma nálam, hacsak nem nagyon problémás a bőre, akkor elég férfiatlannak tartom, ha kozmetikushoz jár egy pasi.

Az ápoltság viszont alapvető, ne legyen piszkos a körme, szájápolás, egyebek, tartsa rendben a ruházatát, stb. De ez szerintem alap.

2011. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd ,a ami férfiak közül sok már nem szégyell kozmetikushoz járni, vagy parfümöket használni.

Az extrém borotválkozástól, szőrtelenítéstől én se vagyok oda, de sztem igen is oda kell figyelnie, hogy ne legyen magán 3 napos borosta.

Volt egy kedves srác az életemben, aranyos volt meg figyelmes, de muszáj volt szakítanom vele, mert nemhogy parfümöt, de még dezodort se használt.

Nálam az eleve gázos.

2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a húgod elégszik meg kevéssel, de egyébként nem ez a fontos, mert ha kapcsolatban vagy, rá tudod irányítani a párodat ezekre a dolgokra.
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! A szőrtelenítést én is csak mértékkel értettem egy férfira,mert van akinek jól áll egy kis borosta,vagy hasonlók. Én is úgy gondolom,hogy a húgom elégszik meg kevéssel.Ezek nálam alap dolgok,neki meg nem számítanak..
2011. aug. 2. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!