Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy elvárások ezek?

Miért olyan nagy elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Húgommal (16) a fiúkról beszélgettünk,hogy kinek milyen az ideállja stb.. Én mondtam neki,hogy olyan fiút szeretnék aki inteligens,ápolt(ezalatt értem,hogy mindig kellemes parfüm illata van,az arca is legyen ápolt,szőrtelenítsen,akár kozmetikushoz is járhat meg ilyenek) A húgom meg leteremtett,hogy ilyen nagy elvárásokkal soha sem fogok férfit találni magamnak. Én igaz,hogy túlzásba viszem ezeket adolgokat,pl. minden evés után fogat mosok ha még csak egy kis falatot eszem akkor is,meg többször is fürdöm,hetente járok kozmetikushoz,de én így érzem jól magam. Tényleg hatalmas elvárások ezek a férfiaktól?


20L


2011. aug. 2. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én nem gondolom, hogy nagy elvárás, mert sok pasi szőrteleníti magát, de az nekem sem jön be. Nem az a baj, ha szőrtele alapból, az ellen nem tud mit csinálni, de aki szőrtelenít, nekem nem fér bele. De ha neked ilyen az ízlésed, azzal semmi baj nincs, biztos találsz számodra megfelelőt :D
2011. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha alapból szőrtelen tetszik, ha szedi nem? Akkor most mi nem tetszik? Maga a folyamat, hogy leszedi?

Egyébként mi az extrém szőrtelenítés? Tisztázzuk, mert nem világosak az elvárások. Nekem az a pasi aki leszedi a hónalját, a nemiszerv körül esetleg a mellkasát(ha szőrös egyáltalán) és meg borotválkozik 4-5 naponta még nem extrém! Egyébként én sem szeretem ha a párom babaarcú ergó szeretem a borostát mert férfias, a kevés mellkas szőr sem zavar, de a hónalj és a nemiszerv igen! Akkor most az én párom is bu.i? És szeretem azt is ha a karon lábon sötét a szőr nem szőke, mert az is férfias. Szerintem nincsen gond azzal, ha néha napján el megy kozmetikushoz, neki is járhat egy kis arc masszázs lazító, hűsítő krémekkel, vagy hogy kinyomkodják. Ez szörnyű? Szerintem nem!

2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sörensen ***** válasza:
Szerintem te majd hamarabb találsz pasit, mint akik "igazi férfire" vágynak! :D
2011. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!