Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek olyan nagy elvárások?

Figyelt kérdés
sokszor vágyok egy kis romantikára amit a páromtol csak ritkán kapok meg ... néha jol esne ha elvinne vacsizni de egy elegánsabb helyre vagy hogy neha meglepjen csak ugy egy apro ajandekkal (virag,csoki)
2011. aug. 20. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

anyagiaktól függ, h nagy elvárások-e

nem minden pali teheti meg, h "elegáns étterembe" vigye a nőjét vacsizni, vagy h bonbonokkal bombázza a kedvesét

és sztem sokkal romantikusabb egy olyan vacsora, amit otthon készít el Neked a párod, vagy Te készíted el Neki, esetleg együtt

én ennek a híve vagyok... mi együtt főzünk, gyertya, stb

2011. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mar csinaltam neki romantikus vacsit neha este gyertyakat gyujtok de neki sose jut az eszebe ilyet csinalni :(
2011. aug. 20. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak nekem jelent mást a romantika?

Anyagilag mennyire teheti meg ezt a párod? Am. én a romantikázást inkább egy meghitt helyen otthon tudom elképzelni, kedves szavak, simogatások, csókok. De beszéld meg a pároddal, hogy mire vágynál egy kapcsolatban mindent meglehet beszélni.

2011. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy elvárások, természetesek. Azt viszont te tudod, hogy a párod megengedheti-e magának ezeket. Ha úgy véled igen, talán tehetnél apró célzásokat rá párszor, vagy ha ez "nem hat", megbeszélhetnéd vele, persze csak óvatosan, hangsúlyozva azt, hogy ő magát szereted, nem a pénzét, egyszerűen csak jólesne néha egy-egy ilyen csip-csup kedvesség. =)
2011. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

esetleg ülj le Vele beszélgetni kicsit, és mondd el, h néha jól esne Neked egy kis romantikázás

ennyire egyszerű

a férfiak nem értik a néma tekinteted

egyenesnek kell lenni Velük, és kimondani nyíltan, h mire vágysz

2011. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem romantikus alkat,pedig nekem is jól esne...de mit tehetek,így szerettem bele,és olyannak fogadtam el,amilyen.

Ha nem tudod elfogadni,hogy ilyen,akkor ne raboljátok egymás idejét.

2011. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen megteheti anyagilag.. de nem azt kerem amugy se h minden hetvegen vigyen ...mar probaltam neki mondani de az volt ra a valasz h akkor keressek olyat...aki olyan.. :(
2011. aug. 20. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

és am minek is kéne apró ajándék? nem elég ajándék Neked az, ha a füledbe suttogja, h szeret, és Te vagy álmai nője? ha érzed, h biztonságban vagy mellette? és Te is rávezetheted am a romantikázásra, pölö egy fáradt nap után habfürdővel várod.. ilyesmire nem gondoltál? miért pont Neki kéne mindenre gondolnia? és meg ne haragudj, de kicsit az jött le a stílusból, h Neked tényleg fontosabb a pénz..

"elvinne vacsizni de egy elegánsabb helyre" ?????????? én a gyorsbüfében is szívesen eszek, de jobb szeretek a kis saját fészkünkben enni a szerelmemmel

mellesleg lehet, h nagyon modern nő vagyok, vagy pont nagyon konzervatív, de én nem szeretem az éttermeket, és az ajándékokat

úgy érezném, mintha megvásárolná a szeretetem.. :S

2011. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor most megmondom a frankót :)

a választ megkapod a barátod válaszából: "h akkor keressek olyat...aki olyan.." Neki erre nincs igénye, viszont ha téged ez annyira zavar akkor fölösleges együtt lennetek mert nem illetek össze. Ha meg ennek ellenére is úgy gondolod hogy igen akkor nem kell nyávogni. Embereket nem könnyű csak úgy megváltoztatni, a legtöbbet nem is lehet. Nem tudom ezen mit nem tudsz felfogni!

2011. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!