Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az én helyemben?

Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Apukám elég forró fejű és mindenen kiakad...éppezért sokat kiaabál (néha torkaszakadtából üvölt) voltak olyan helyzetek amikor majdnem megvert (2x sajnos meg is vert) és nagyon félek tőle ha elkezd kiabálni.. anyukámmal is volt 1-2x incidense (nem akarom leírni mi volt az, mert az emléke az nagyon fájó) és mindig féltem, hogy úgy begurul, hogy valami hülyeséget csinál. Sajnos én is hamar felkapom a vizet (ezt tőle örököltem) és félek, hogy én is ilyen leszek és én nem akarom, hogy a gyerekeim így nőjjenek fel ebben a fajta rettegésben, hogy bármi történhet és, hogy féljenek tőlem. Bár lány vagyok és még csak 15 éves én rettegek ettől. Mivel voltak alkalmak, hogy nagyon felkaptam a vizet. És széttéptem a füzetem meg nem is tudom..:( Mit csináljak? Hogy tudom ezt megakadályozni? :(
2011. aug. 2. 15:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
arról 8 éve szoktam le :)) és sajnos nem tudok leállni :(
2011. aug. 2. 16:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kiírni magadból a feszültséget. Egyrészt levezeted írás közben, másrészt később, higgadtan végigolvasva jobban átlátod, mi járt a fejedben a vörös köd alatt.


Sajnos én is ilyen voltam, de aztán idővel a saját bőrömön megtanultam dolgokat. A lakótársaim a nyugalom szobraként ismernek, akit lehetetlen felhúzni, itthon 2 pillanat alatt ki tudok akadni - talán, mert apámra akaratlanul is hevesebben reagálok, nem mindig tudom elnyomni a gyűlöletet, amit érzek.


Mire felnősz, lehiggadsz, és átlátod majd a dolgokat, de mindenekelőtt akarnod kell, hogy megváltozz. Rám ennyi idős koromban nagy hatással volt valaki, aki miatt gyakorlatilag teljesen megváltoztam. Talán mostanra kifogytak a világból a valódi példaképek...

2011. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!