Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy van barátom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.. lehet kicsit korai, vagy nemtudom. Anyukámmal még nemigazán szoktunk ilyen "pasis" témákról beszélgetni, meg semmilyenről ami ehez kapcsolódik! És most van egy fiú, még nem járunk, de nagyon úgy néz ki hogy fogunk, mert sokat találkozgatunk, beszélgetünk meg stb. Aztán nem tudom hogy, álljak oda elé és mondjam el neki? Vagy hogyan kellene? Eléggé szégyenlős is vagyok az ilyenekhez, és nemtudom.Vagy ne is mondjam el, hiszen lehet hogy nem is fog sokáig tartani? Ja és még annyi, hogy van anyum barátnője és ő már sejti, mert már látott minket, lehet elmondja anyunak, és akkor nem is tőlem tudja meg. Ez nagyon rossz lenne? Bocsi hogy ennyit kérdezősködök, de tényleg tanácstalan vagyok :) Írjatok véleményeket légyszi!
2011. aug. 2. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy képzelje, udvarol egy fiú és egyébként tetszik neked is.


Én anyámmal utáltam akármit megbeszélni, tiszta hisztis volt mindig, de a legelső barátomon egyáltalán nem akadt ki sőt még az osztályfőnökömet is kiosztotta, mert az elkezdte neki mondani, hogy hát annak a gyereknek csak rossz jegyei vannak, én meg milyen jó tanuló vagyok meg ilyenek, erre anyám kiakadt, hogy lehet nem minden gyerekkel törődik annyit az anyja, mint mondjuk velem, egyáltalán nem azt jelenti, hogy baj van vele, csak azért, mert rossz tanuló, különben sem akarok hozzámenni egyelőre. Akkorát csodálkoztam, mikor eleve azt hittem, hogy kiakad, meg minden. :)

2011. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy anyukád nagyon izgatott lesz a dologtól (jó értelemben), és talán egy kicsit félteni is fog. Nem kell ezt túlreagálnod, egyszerűen mondd meg hogy van egy fiú akivel lehet hogy járni fogtok.
2011. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
nem kell mondani neki!semmi köze hozzá, a te életed!
2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
80%

Szia!


Én szerintem a leghasznosabb hozzászólást eddig Tündérpor írta. És teljes mértékben egyet értek vele, hiszen anyukád is tudja, hogy előbb-utóbb lesz a "pasi" az életedbe..... Attól még, hogy egyszer felnősz örökké anyukád "kicsi" lánya maradsz.

2011. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
78%

Szia!


Az eddigi tanulmányozások szerint, a leghasznosabb hozzászólást Tündérpor nyújtotta, mivel 100%-ban igaza van :) Anyukád is tudja, hogy előbb-utóbb lesz egy "pasi" az életedbe, de attól nem kell tartania, hogy téged elveszít. Egyszer fel kell nőni, de mindig anyukád "kicsi" lánya maradsz ezt ne feledd :) Csak rá tudsz támaszkodni.


Üdv: Alex :)

2011. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsánat kétszer küldte el :DDDD
2011. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%

amugy anyukádnak nem szoktad mondani, hogy elmegyek ide-oda xy-nal?


mert ha mondod neki, hogy a fiúval mész akkor gondolom neki is leesik, hogy bejön neked a srác, és majd leültök beszélgetni gondolom :)

2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!