Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném folytatni a dobolást...

Szeretném folytatni a dobolást, de a barátnőm, aki gyerekkorától zenél, azt mondta, ennyi évesen már profi nem lehetek. Miért?

Figyelt kérdés
21 vagyok. 15 évesen kezdtem, abbahagytam, most folytatnám. A tehetségem állítólag megvan hozzá (tanár szerint). Mások szerint is elég jól megy.
2011. aug. 2. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hajrá! Ritka a jó dobos... én is tanulgatok, 19 évesen, és bízom benne, hogy idővel egy jó szintet elérek. Szerintem ez abszolút nem korfüggő.
2011. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Neked is sok sikert és türelmet, meg kitartást hozzá :)
2011. aug. 2. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem folytasd nyugodtan. Nem hinném, hogy ennyire kor függő lenne, és 21 évesen amúgy sem vagy öreg.
2011. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

a barátnőd irigy,mert lehet h ő fele olyan tehetséges sincs,és mindenkit magához mér.


tanulj,és a tanárnak higgy

2011. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy barom, aki ezt mondta. Wagner 30 evesen kezdett bele a zenetanulmanyokba aztan mennyire nagy koponya lett belole.


Amugy a tehetseg nem korfuggo. En pl kifejezett utalom a sok fogyatekos szulot aki erolteti a gyereket a hangszerhez.

2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, most már sokkal több kedvem lett a gaykorláshoz :). A barátnőm nem irigy biztos, nagyon rendes lány, csendes és szerény, csak egyszerúen olyan, aki kimondja mit gondol. Olyan spontán.
2011. aug. 2. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tom hol hallotta de ez hülyeség

az egyik az hogy nem is vagy öreg (annyira:D) a másikmeg hogy simán lehetsz így is profi csak sokat kell gyakorolnod meg minden

13L

2011. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sörensen ***** válasza:

1. Az igaz, hogy a tehetség nem korfüggő, de a tehetség kibontakozása lehet az. Nyilván attól is függ, milyen téren tehetséges az illető. Pl. balettozni 10 éves kor után már nem nagyon szokás elkezdeni tudtommal, mert utána már egyre kevésbé hajlékony a test. A zenét is könnyebb fiatalon megtanulni, mint később, talán mert az idegrendszer még plasztikusabb. És persze az idő is, fiatalon az embernek még több ideje van foglalkozni zenével, sporttal, stb.

2. Szerintem nem vagy elkésve, nekem is van több olyan ismerősöm, aki gimis korában kezdett zenélni és elég jó szintre eljutott (együttesük van).


Sok sikert!

2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó vagy, de látja, hogy már nem leszel profi. Ez nem is baj, Elég kevesen vannak, akik igazi profik lesznek.

Ha meg tényleg annyira tehetséges vagy az úgyis meg fog látszani. :)

2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha nem lehetsz profi a barátnőd szerint, akkor abba kell hagynod? Ugyanmár! Sokkal jobban kedvelem az "amatőr" zenészek koncertjeit, mint a "profi" mesterkélt, kitalált sztárokét...

Egyébként meg ha szereted csinálni, miért hagynád abba? :)

2011. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!