Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így van értelme...

Szerintetek így van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Van ugy értelme egy kapcsolatnak, hogy a féri semmiről nem mond le. Azzal hogy összejöttünk semmin nem akar változtatni, csak élni a megszokott kis életét én pedig alkalmazkodjak hozzá. Értem ezalatt, hogy sokat dolgozik alig van ideje rám, ehhéz mét társul a hobbija amiben szinte megszállot. Nem mondana le róla, mégha épp szükségem is lenne rá, vagy épp más dolognak kellene fontosnak lennie. Még a találkozókat is ehhez igazítja.

Van ő aki a legfontosabb, munka, hobbi és valahol a sor végén vagyok én.

És akkor még a barátok, akikhez vagy együtt megyünk vagy ő egyedül épp amilyen kedve van. Persze nem azt várom hogy mindenről mondjon le, mindent hozzám igazítson hanem azt hogy együtt tervezzünk, és igenis minimális mértékben alkalmazkodjon hogy már ketten vagyunk.

Szerinte nekem is jobban elkellene foglalnom magam, hobbi, több barátnőzés.

Csakhogy azt nem veszi figyelembe, hogy ha én is több időt töltenék a saját kis elfoglaltságaimmal akkor együtt gyakorlatilag soha nem lennénk. Így is nehéz összehozni, hogy csak hozzá alkalmazkodunk, mi lenne ha még hozzám is kellene.

Mit gondoltok?

Így nekem nem jó, azt érzem az én igényeim, vágyaim elvannak nyomva, hogy velem senki nem törődik.


2011. szept. 7. 01:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok együtt ? Korotok ?
2011. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
28/F 24/N fél éve együtt
2011. szept. 7. 01:23
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha kevesebbet dolgozna, akkor az lenne a baj vele, hogy "nem ambíciózus".


Ha nem lenne hobbyja, akkor az lenne a baj vele, hogy "nincs élete".


Ha barátai nem lennének, akkor az lenne a baj, hogy "még barátai sincsenek, biztos nem normális" :DDDDD

2011. szept. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de én sem dobnám el sem a munkámat, sem a hobbimat, sem a barátaimat egy kapcsolatért. Ezekre a dolgokra mind szükség van. Igaza van a párodnak, neked is le kéne foglalnod magad.


A kapcsolat nem arról szól, hogy lemondtok egy csomó dologról egymásért, hanem pluszt adtok egymás életébe. Te éppen meg akarod fojtani.


Nem egyeznek az igények, mindkettőtök érdeke a szakítás (ha nem tudsz alkalmazkodni - ebben a dologban tévedsz ugyanis, nem neki kell alkalmazkodóbbnak lennie, hanem neked) - olyan pasit keress, aki szintén ilyen felfogású, mint te. A párod meg talál olyan nőt, aki hagyja élni, nem akarja megváltoztatni.

2011. szept. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!


Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.Felesleges pazarlás az életedben minden vele töltött idő.A párodnak nem való a kapcsolat,vagy esetleg ugyanolyan társ kell neki,amilyen ő maga.Keress mást,mert csak búslakodni fogsz...a szeretethiány borzasztó...keress olyat,akitől kellően megkapod.

2011. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Haha! Én tudom hányadán állok a saját párkapcsolatomban -nagyon jó de a legfontosabb dolog hiányzik... vagyis nme kéne folytatni...- ha te visssza olvasod a kérdésedet, tudod mik az igényeid -érzelmeket félre téve- akkor mi a véleményed a sajátodról?....



27/N

2011. szept. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne játszd a mártírt. Két lehetőséged van, vagy mindenben alkalmazkodsz hozzá önként, de akkor ne panaszkodj, mert nem ő kéri ezt, neked fontosabb a vele való együttlét, mint a saját életed. A második lehetőség, hogy csinálj mindent pont ugyanúgy, mint őelőtte, s ha fontos vagy neki, ha veled akar lenni, akkor hidd el, hogy úgyis megtalálja a módját, és ez esetben ő lesz az, aki önként felad valamit, hogy időt tudjon szakítani rád. Ha pedig mégsem erőlködik, hogy együtt tudjatok lenni, hát annál jobb, legalább idejekorán kiderül, mennyire vesz téged komolyan, mire kellesz neki valójában, jövendőbeli feleséget lát-e benned, vagy ágyast, aki pótolható.
2011. szept. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az utolso a jo valasz. igaza van .probaj ne eroltetni a talalkozasokat. eroltesse o.akkor minden kiderul fontos vagy-e.hallgass az utolsora!
2011. szept. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak szexre kellesz neki!

29N

2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Abba biztos vagyok, hogy nem csak szexre kellek neki!

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok magamra koncentrálni és majd kiderül mi lesz...

2011. szept. 7. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!