Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek, hogy...

Mit tegyek? Félek, hogy tömegszó lesz, vagy csak azért mondja hogy hitegesse magát vagy hogy elrejtse a hazugságokat.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20. 4hónapja járunk.

és az utóbbi 2hétben többet foglalkozik velem, jobban kimutatja hogy szeret, igaz előtte volt balhénk... és megigérte hogy mostmár nem okoz nekem több fájdalmat semmivel sem...

de fura hogy szerelmemnek, kincsemnek, kedvesemnek hív, és mondja többször hogy szeretlek.

Mondom neki hogy nemkell ez, nem szükséges. De ő aztmondja azért mondja ezeket mert igenis így érzi...és úgy érzi ezeket el kell mondania nekem, mert számára jó érzés hogy szerelmes belém.

DE félek hogy tömeg szó lesz mindegyik...vagy esetleg csak azért mondja hogy kényszerből, mint a volt nőjének akit nem szeretett.

De azt mondta "Ne keverd ide a multat, téged szeretlek, vele nem ment ezért szakítottunk... beléd szerettem és a 2dolog nem ugyanaz, össze sem hasonlítható"

Most elutazott...és félek hogy azért keres mert ugyérzi nálam is bekell jelentenie hol jár stb. mint az exénél...

nemtudom azért ír-e smst mert hiányzom neki vagy mert csak megszokásbol keres mint az exét.


2011. aug. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nők, banyek. Nincs probléma, ezért csinálsz egyet. Normális?
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ilyen hülyeségen,mert így a legjobb úton jársz,hogy elveszítsd.
2011. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek kell túlkomplikálni? Más örülne, ha egyszer egyszer hallhatná bármelyik szót is, neked pedig az a bajod, hogy mindig mondja? Ne köss már bele mindenbe. Örülj neki, hogy szeret és ki is mutatja illetve meg is meri mondani. Örülj annak is, hogy érdekli, hogy tudd hogy ő hol van. Felesleges ilyen baromságokon agyalni. 4 hónapja vagytok együtt, még javában lángolnia kéne a szerelemnek, nem bolhából csinálni elefántot. Majd 40 év múlva kérdezd meg, hogy tömegszó lett e vagy sem..
2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké oké...bocsánat.

de mondta hogy már nagyon akar velem találkozni pénteken ujra lát...és mondta h töltsem vele a 7végét és ő már kiis talált 1 romantikázást estére, de nem mondja el mert titok

2011. aug. 2. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Mi öt éve vagyunk házasok a férjemmel, naponta többször becézgetjük egymást, mondjuk azt a másiknak, hogy szeretlek, és naponta többször beszélünk munka közben is, de legalább ebédidőben, hogy a másik mit csinál éppen, vagy hogy van. Ez tök normális, ne aggódj...
2011. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes, néha még én sem értem a nőket, pedig én is az vagyok...na mindegy..

Amúgy meg ha nem mondaná, hogy szeret akkor az lenne a baj....Szóval érdekes így...Nekem legalábbis ez a véleményem. Örülj neki, hogy keres, bízz benne.

2011. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tömegszó? Én ezt éjjel nappal tudnám hallgatni a kedvesemtől!
2011. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!