Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom exe hazugságokat terjesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe hazugságokat terjeszt rólam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ők már két éve szakítottak, félig miattam, félig mert előtte sem voltak jóban, pár havonta szakítottak. Mi már két éve együtt élünk a párommal nagy boldogságban, de a nő mindennek elmond a mai napig. A vicc, hogy nekem nem, hanem netes helyeken, névvel ellátva. Párom azt mondja ne törődjek vele, bolond, de engem akkor is zavar -nincsenek egyébként közös barátaink, csak 1, képzelem mit gondol.. :( Ha már ő nem talált azóta senkit (vajon miért), akkor más sem lehet boldog? Mit lehet az ilyennel kezdeni (ráadásul nem tini, 30 elmúlt)?
2011. jan. 21. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rúgd fejbe...De most komolyan ennyire nincs saját élete szerencsétlennek?
2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
O.O pedig azt hittem tini. ha már szakítgattak.. próbáld sztem megbeszélni vele őszintén a dolgot. ha az nem segít, akkor tényleg hagyd az egészet, vagy megunja, vagy pedig megutálja őt mindenki, lényeg, hogy ne engedj a csábításnak, ne állj bosszút (ha mégis, akk meg nagyon durván:D:D)
2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Maximum irsz neki egy AJÁNLOTT levelet, amiben felszólitod, hogy 30 napon belül tüntesse el ezeket a megnyilvánulásokat, mert különben feljelented becsületsértésért, rágalmazásért. Ha nem teszi, akkor tényleg jelentsd fel.

A másik megoldás, hogy nem foglalkozol vele.

2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet.
2011. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha biztos, hogy ő az, és netes helyeken ezt le is írja, akkor megkereshető. Ezeket kinyomtatod, fogod magad, és feljelented rágalmazásért, becsületsértésért, hitelrontásért.

Mikor megkapja a hivatalos idézést, észhez fog térni, nincs más dolgod, mint peren kívül megegyezni vele.

2011. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csavard le.
2011. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tipikus. Az elhagyott nők többnyire ezt teszik. Én is átéltem hasonlót, mindenki volt már minden.

Vedd fel diktafonra, szerezz tanukat és jelentsd fel rágalmazásért. Valószínűleg nem fogják elővenni, de legalább a rendőrségen elbeszélgetnek vele és hátha meggondolja magát a későbbiekben.

2011. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi, ez nem rossz ötlet,a rágalmazásért feljelentés...bár először csak mondanám neki, hogy fel fogom jelenteni. Vagyis nem én mondanám, hanem a párommal megüzenném.
2011. jan. 23. 19:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Van aki konkrétan már csinált már ilyesmit?
2011. jan. 26. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
De előbb tehát mielőtt feljelented kérd meg, hogy a neten irjon egy bocsánat levelet részedre, ami azt taRTALMAZZA,hogy valótlanságot állitott és rágalmazott.Erről könnyen meggyőződhetsz te is ha nem teljesiti. Utána viszont nyugodtan közölheted vele ,hogy feljelented.
2011. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!