Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elveszítettem a legjobb...

Elveszítettem a legjobb barátnőmet 4 éve legjobb barátok vagyunk/voltunk. Hogy szerezzem vissza? Segíítsetek!

Figyelt kérdés
Nyári szünetben összevesztünk szerintem ő volt a hibás. Csak az a gond hogy haragtartó vagyok. és nem bocsátottam meg neki nyáron bartommal voltam végig és egy másik barátnőmmel. Szeptembr elsején rámirt hogy holnaptól más suliba kezd nem akartam elhinni. Utáltam és utálom most is. Ott hagyott egyedül. Másik barátnőm megbukott. A 3. meg átment egy gyengébb suliba. Teljesen egyedülvoltam. átiratkoztam egy másik gimibe. Deh egyedülvagyok/voltam . és annyira utálom a barátnőmet. Mégis hiányzik. és azthiszem neki is én. Nagyon makacs vagyok és nem fogom megtenni az első lépést. Mitttegyek? hetekig csak sírtam. Deh a legjobb dolog az életemben a barátom. Vele mindent kibírok. L17
2009. nov. 20. 10:59
 1/10 anonim válasza:
77%

Tini vagy, nőjj fel! Ne rinyálj! Ne legyen világfájdalmad! Itt egy élethelyzet, kezeld wazze!


Egyébként csupán röpke 9 helyesírási hibát ejtettét. Hogy engedtek így át 6. osztályba? Tanulj meg írni, mert így nagyon gáz. Kívánom, hogy hagyjon el a barátod, mert ennyi értelemmel.... nem teszel jót neki.

2009. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én meg azt kívánom neked hogy üssön el egy autó ;)
2009. nov. 20. 11:38
 3/10 A kérdező kommentje:

amúgy meg fele annyit írtál mint én és 3 helyesírási hibád van benne xDD

úgyhogy először is te tanulj meg írni és utána pofázz ;)

2009. nov. 20. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak közlöm, hogy az első válaszoló írásában nem volt helyesírási hiba, csak egy betű elütés, az is nyilván véletlenül. És igaza van.
2009. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát az előzőek, ti nem vagytok normik! Talán 17 évesen nem voltak ilyen kis tini problémáitok?? Mind1, Szerintem keresd meg és beszélj vele és mond el hogy annyira bánt téged h nem ő kezdeményezte ezt a beszélgetést de nagyon hiányzik neked. És nyugodtan bocsánatot kérhetsz tőle, mert szerintem te is hibás vagy benne hogy nem beszéltetek idáig. Meglátod majd pár év és nevetni fogsz magadon, hogy hogy voltál ilyen!És ne puffogj mert az nem vezet semmi jóra!!!Inkább engedjél egy kicsit
2009. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnőd lenne akkor megbocsájtottál volna neki. Nálam nem sok ember van aki haragtartóbb, de még én is megbocsájtottam mindig a barátnőmnek. Igaz nem sokszor vesztünk össze, mert a barátság alapja az, hogy mindig mindent megbeszélünk. Ha tudod, hogy ő hibázott akkor mond el neki miért. Ha ő hibázott úgyis belátja.

Viszont ha a barátod miatt hanyagoltad a barátnődet akkor nem is vagy igazi barát. Még akik házasságban élnek azoknak is vannak barátaik. Nem pattintják le őket, mert kapcsolatban vannak, vagy keresnek másik barátnőt.

2009. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azthiszem igazad van .. :(
2009. nov. 20. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Most miért kellett így leugatni? Azért írta ki a krédést hogy segítsünk, nem azért hogy azt kapja válaszul hogy oldd meg egyedül!

Egyébként szerintem hívd fel, és mondd meg neki, hogy jöjjön át, vagy menjetek el valahová és beszéljétek meg ezt az egészet. Ha a makcsságodat nem hagyod el, nem fogtok kibékülni, gondolj arra, hogy most a barátnődről van szó! Szóval mondd meg neki, hogy beszéljétek meg, mert ez így nem állapot, és hogy tisztázni kéne a problémákat. Ha higgadtan és értelmesen elbeszélgetsz vele erről, meg fog neked bocsátani. Viszont ha te nem vagy képes megbocsátani, akkor lőttek a barátságotoknak.

2009. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az nem igazi bnő aki a másikat utálja..és hiányzik is?..na nemár..

hidd el sokkal de sokkal jobb bnőket érdemelsz és lesz még az életedben olyan akiben feltétel nélkül megbízhatsz.;)

2009. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! mára kibékültünk :)

és szinte minden nap együtt vagyunk :)

2010. jan. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!