Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elveszítettem az egyik legjobb...

Elveszítettem az egyik legjobb barátomat és most nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Egy suliba jártunk, ő eggyel felettem és 5-6.os korom óta jóban voltunk egészen mostanáig, nem tudtam elképzelni nélküle az életemet, de csak barát ként tekintettem rá.Mikor elballagott egyre kevesebbet beszéltünk, de még úgyanúgy jóba voltunk.Most az ő sulijába járok, és már gólyatáborban is észrevettem hogy bunkóbb velem, nem érhettem hozzá, nem beszélhettünk...többnyire a barátnője miatt, aki mellesleg megtiltotta hogy találkozzak vele mert egy hülye p*csának tart és azt hiszi rá akarok mászni.Azóta bocsánatot kért tőlem a fiú és azt mondta hogy egyszerűbb volt hozzám nem szólni, minthogy mindenki kavarjon a háta mögött...mit tegyek? barátnőjével beszélgessek? annyira bánt a dolog és amikor meglátom úgy megölelném és sírnék:(((( előre is köszi!
2010. szept. 8. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátnője egy bunkó .

Kérdezd meg a fiútól, mennyit ér neki a barátságotok.

Ha már évek óta tart, fontosabb kéne lenned a cafkájánál.

Fura.


26/N

2010. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én úgy látom hogy a fiú inkább a többiek véleményére ad és nem arra h a legjobb barátja vagy

ebből azért van 1 válaszra váró kérdés számodra

: ő is a legjobb barátjának tart téged azóta??? ...

2010. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!