Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ismét összebújva...

Hogyan tudnék ismét összebújva aludni Vele? Hogyan tudnék beszélgetni Vele, ha nem lehet? Hogyan változtassam vissza? Vagy csak megjátszotta magát? Mivel kedveskedjek Neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tegyek, ha tudtok adjatok nekem tanácsot kérlek Titeket!

Párommal 9 éve élek együtt.

Van egy 3 éves élő Kislányunk és most (3hete) voltak iker Gyermekeink (fiú-lány), de 5 hónapos terhesen meghaltak és Magzatként meg kellett szüljem Őket.

Eddig lenyeltem, hogy Párom elhanyagolja magát (legtöbbet melósban jár, nem borotválkozik rendszeresen, stb.), de most már betelt végleg a pohár.

Kislányom születése után volt kb. fél év, hogy külön szobában laktunk, de amíg a Kislányunk nem született meg Ő bújt hozzám és összebújva aludtunk éveken át, (mert állítólag Neki is úgy a nyugtató, pihentető alvás), nem közeledik hozzám (nincsen senkije), nem fogja meg a kezem, magától már nem ad puszit sem...

Ez az, amit már nem bírok és nem tudom sajnos megbeszélni sem Vele!!!

Elegem van a hátából, ez már nagyon kevés nekem!

Amikor rá akarok ijeszteni azt mondja, hogy biztos van Valakim!!!

Neki 2 éve meghalt a Testvére és azóta cigarettázik és sörözik és én ezt is lenyelem Neki!!!

Most elakarnék költözni, legalább csak rövid időre, de rájöttem, hogy nincsen hová!!!

Őt nem szeretném elküldeni, mert akkor biztos nem akar visszajönni többet!

Jó volna megbeszélni, de akárhányszor felhozom a témák valamelyikét, azt mondja, hogy ne piszkáljam!?


2010. márc. 16. 19:59
 1/10 sulfur ***** válasza:
100%
Próbálj meg hozzá bújni. Csendben. Ha elhúzódik, menj utána! Biztos meg van az oka, h így viselkedik! Lehet, hgy arra vár, hogy Te kezdeményezz! Hogy bizonyítsd a szeretetedről.
2010. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nagy levegő, nyugalom. Szedd össze a cuccaid (mintha költöznél), s mondd meg neki megbeszéljük vagy megyek. Nincs halogatás, nincs kifogás! Beszélgetni kell. Bármi is a baj meg lehet oldani! Ha más nincs akkor marad a továbblépés, de csak akkor ha valóban mindent átbeszéltetek, s látjátok jobb egymás nélkül. Szorítok Neked! :) 30/N
2010. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Beszélgess vele sokat!Közeledj te biztos kikézitette őt ez a sok rossz dolog ami veletek történik!

Hajrá, nem szabad hogy ez elkeseritsen biztos te is kivagy de a házasságod mulik ezen hogy most én most te most én vagyok megsértődve!

Sok sikert!

2010. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarok hülye gondolatokat ültetni a fejedbe, de velem akkor viselkedett ilyen elutasítóan a párom, amikor szeretője volt. Nézz utána.

Ha tényleg nincs senkije, próbálj meg kezdeményezni, a kedvére tenni. Mondjuk, azok után, amin keresztül mentél (fogadd őszinte részvétemet, szörnyű lehetett), jobb lenne, ha először a saját lelki békédet találnád meg. Vagy mondd meg neki kerek perec, hogy szükséged van rá, hogy átvészeld ezt a traumát. Ha nem hajlandó veled beszélni, komolyan vesd fel a különválás gondolatát, hiszen mindig van egy kapu, ami nyitva áll (ha más nem-anyaotthon).

Sok sikert!

2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem játszotta meg magát.Szerettétek egymást, és ezt jó lenne visszaállítani.Próbáld meg sorrendbe állítani a változásokat.Milyen a családi háttere, ebből egyet írtál, a testvére halálát.Írhatnál a te családi hátteredről is.Rá kell jönni a kiváltó ok/okokra.

Ha gondolod, írhatsz priviben is.

2010. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Türelemmel. Gyászol. Engedj neki időt, teret, hogy ő közeledhessen majd, amikor úgy érzi, ne akard megváltoztatni, fogadd el, hogy most ő ilyen. Elvesztette a testvérét, elvesztette az utódait, s most te is azzal fenyegeted, hogy elveszíthet. Lehangolt, valószínűleg mindenmindegy hangulatában ezekre a fenyegetőzésekre is csak megrántja a vállát. Legyél vele megértőbb.
2010. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a sok megértő és segítő szándékú választ.

Múlt éjjel sikerült Anyámhoz bekönyörögni magunkat, hagytam Páromnak levelet és tiszta ruhát a mai napra, de sajnos én hívtam, mert nem bírtam tovább Nélküle és Ő azt mondta, hogy otthon lett volna a helyünk!?

Ha akarom folytatni menjek haza, ha nem, akkor összeszedi a cuccait és elmegy, persze 9 éve semmivel jött és semmit nem tud felmutatni, amit Ő vett!

Szeretném, ha megváltozna!!!

Szerintetek mi lehet az oka, hogy így viselkedik?

Mióta meghalt a Testvére (3 éve) azóta folyamatosan, 95 %-ban én kezdeményezek, mert addig a Testvére biztatta kezdeményezésre!

Ő most sokkal könnyebb helyzetben van, mint én, mert én jelenleg nem dolgozom, Párom pedig egész nap, reggeltől - estig emberek között van, ezért Ő most, hogy lefoglalja magát lehet, hogy el is lenne nélkülünk!

Engem készített ki, én vagyok az Anya, én bennem voltak a Kincseim, én éreztem igazán minden jót - rosszat és amíg Ő otthon volt én este 7-től reggel 9-ig kellett szüljem a meghalt Magzatokat!!!

Szeretője talán nincsen, bár nőknek is intézi az autóit.

A saját lelki békémet úgy érzem, hogy csak Párommal együtt találnám meg.

Mi a 9 év alatt még nem házasodtunk össze, mert amikor az egyikünk érezte, hogy itt az ideje, a másikunk nem akarta!

Ő az első 3 évben sűrűn szerette volna, de az utóbbi 3 évben kb. fél évente!

De én nagyon félek a válástól, mert fiatalkoromban 5 évig váltam, mert a magas beosztású volt férjem harcolt az akkor még csecsemő Kisfiamért.

A 20:48-as ötlet különösen megfogott - köszönöm.

A 21:38-asnak üzenem, hogy az én Édesapámat 4 évvel ezelőtt egy részeg doki tette el váltöréssel, mert túladagolta az altató - nyugtató injekciót, amitől Édesapám epilepsziás rohamot kapott és megfulladt.

Édesanyám Élettársát Akivel 15 évet élt együtt 2 éve veszítettük el rákban és azóta oly szinten a Bátyán Anyum mellé állt, hogy Anyum elállt Tőlem, de Bátyámmal soha nem volt sajnos jó a kapcsolatom, Anyám most is csak azt mondja, hogy örüljek neki, hogy ilyen embertől, mint a Párom nem lett még kettő Babym.

Anyósommal jó a kapcsolatom, Apósomat úgy vettem észre, hogy ellenem hangolja a Páromat.

Utolsó válaszolómnak is sajnos igaza van.

Kicsit hosszú lettem, bocsi és köszönöm Mindenkinek: Anita

2010. márc. 17. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú ez a történet és itt nagyon sok jó szándékú, kedves ember szeretne Neked segíteni, de én sajnos nem tudlak azzal biztatni, hogy továbbra is abban reménykedj, hogy az érzelmek olyanok lehetnek, amire vágysz. Először is én biztos nem közelednék senkihez, ha ez csak részemről történne évek óta és ezek szerint korábban is testvére biztatására történtek ezek a közeledések, tehát nem az ő igényére. Egy férfi legyen férfi. Ha az érzések kihűlnek persze nem szabad rögtön feladni, de egy idő után az önáltatás csak időpocsékolás. Szembe kell nézni a tényekkel és elfogadni ami elmúlt nem lehet visszahozni. Valószínűleg Te vagy aki jobban ragaszkodsz és tudom, hogy fáj, de látszik nem igazi társad, hisz annyi minden van benned amit szeretnél elmondani valakinek, tehát ha társad lenne, megbeszéltetek volna sok mindent együtt. Ami nem megy nem szabad erőltetni, sok jó nem szokott belőle kisülni. Sok erőt és kitartást kívánok, hogy tudj előre lépni és megtaláld a boldogságot és azt, hogy valaki őszinte vágyból, szeretetből és ne megszokásból, vagy elvárásból, megfelelésből öleljen át. Tudod, sokszor ha egy ajtó bezárul oly sokáig tekintünk hátra, hogy nem vesszük észre mikor egy másik kinyílik előttünk.
2010. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Létezik elhidegülés és elszürkülnek kapcsolatok. Szerintem is nézz előre nem kell szinte már megalázkodni a másik szerelméért ami nincs. Lehet ő nem ilyen mély érzésű.
2010. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várj még egy darabig. Mélyen érinthették őt az általad leírt dolgok, és ha nem kibeszélős fajta, elrágódik sokáig, emészti magát belülről. Nem pszichológus (vagy pszichiáter) kellene neki, hogy ki tudjon ebből jönni? Mondjuk az is csak akkor segíthet, ha a párod is akarja.
2010. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!