Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha utólag megtudn...

Mit szólnál, ha utólag megtudnád, hogy a barátodat évekkel ezelőtt hosszú ideig más lány érdekelte (miközben együtt voltatok)?

Figyelt kérdés

6 és fél éve vagytok és éltek együtt, 3 évvel ezelőtt pedig a barátotok megismerkedett valakivel. Nem jöttek össze, de a barátotokat sokáig érdekelte (minimum 6 hónapig,de legfeljebb 1 - 1,5 évig érdekelte a csaj. Ezt nem tudjátok biztosan, mert hol ezt halljátok, hol azt. Azt sem tudjátok, hogy miért nem jöttek végül össze, de a dolog az kölcsönös volt. Viszont tesi kapcsolat , sőt csók sem volt köztük, ez biztos. )


fiú : 31 lány és másik lány : 24


2011. aug. 3. 11:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Utolsó előtti : nem ,nem magától mondta el, sokat veszekedtünk utána. Egy barátjától tudtam meg és azóta faggatom, de én se nagyon merem túl sokszor felhozni, talán félnék tudni a teljes igazságot, nem tudom.


Persze nem lehet egy életen át ugyanazt az embert szeretni,tudom én is.

2011. aug. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!