Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIvel lepjen meg férjemet...

MIvel lepjen meg férjemet első házassági évfordulónk alkalmával?

Figyelt kérdés
Július 26-án született meg a kislányunk, Orsolya, ennél nagyobb ajándék nem kell, mégis valahogy tudatni szeretném vele, hogy a világ legboldogabb felesége és anyukája vagyok, és ő a világ legjobb férje és apukája. Sajnos anyagi gondok miatt költeni nem tudok ajándékra és nem is ez a célom, valami igazán bensőséges, meghatót szeretnék. Szeretkezés még kizárva:)
2011. aug. 3. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Írj esetleg egy verset, vagy rendezd albumba a közös képeiteket, mindegyikhez írj egy személyre szóló idézetet, esetleg mondatot, ami akkor elhangzott. :-) (esküvői képekre nem vonatkozik, gondolom van belőle temérdek). :-)
2011. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
:DD Nincs humorérzéked? :)) Nekem tetszett! Én egy tortával lepném meg!
2011. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
DE van humorérzékem, ezt valahogy mégsem tartottam viccesnek. Ne haragudj
2011. aug. 3. 13:06
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

"Írj esetleg egy verset...."


Najó, ezt ne eröltesd, nem anyák napjáról beszélünk.


Szerinted? Könnyeket akarsz és érzelmeket egy férfitól akkor szex és/vagy kaja.

Szex nem lehet (egyébként olyan nincs, hogy nem lehet, max neked nem, de most nem rólad beszélünk ugye) akkor kaja.

2011. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
:) a szexhez két ember kell és én nem arról beszélek, hogy kielégítsem és azzal lefekszünk, az neki nem sokat jelent. Lám vannak még csodák nem minden férfi erre gondol, inkább vár és az az érzés majd mindent pótolni fog.
2011. aug. 3. 13:11
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
vagy énekeld el neki az Internacionálét,ez biztos nagy meglepi lenne
2011. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

"Lám vannak még csodák nem minden férfi erre gondol, inkább vár és az az érzés majd mindent pótolni fog"


Hagyd már ezt a butaságot, bele ne éld már magad, minden férfi a szexre gondol, percenként.

Két gyermek után még mindig a lovagok és királylányok világában élsz?


Tanácsot kértél, én adtam. Ráadásul arról az oldalról ahonnan ez a tanács valóban jöhet.

Felölem telefestheted a lakást kis szívecskékkel mire hazaér, azon kivül hogy kényszeredetten fog mosolyogni és két éven belül ennek válás lesz a vége mást nem érsz el.


Hallgass rám ---> szex. Hogy ezen kívül lesz e más is, az már más dolog, de ezt nem hagyhatod ki, ha kihagyod nem éred el amit szeretnél. Ez van.

2011. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Nemrég láttam egy ismerősömnél ezt, nagyon tetszett. Bár nem tudom mennyi képed van. Tehát egy is könyvszerűségben voltak a gyerekkortól kezdve képek, és minden kép mellett egy kis történet arról a korszakról. Viccesen volt megfogalmazva, tetszett. Mondjuk ezt házasságra adták,tehát nekik a házasságuk előtti időszakig voltak ugye közös képeik. De nem muszáj szerintem gyerekkortól, elég az első közös képetektől kezdeni a történetet. Tehát bal oldal kép, jobb oldal történet,emlékek,érzések stb.Volt hozzá egyébkénttartalomjegyzék is az elején. Szinte semmi pénzbe nem került, mert olyan mappában volt amibe bele lehet fűzni a kilyukasztott lapokat, csak kisebb méretű, kb a negyede. Mondjuk ehhez ügyesség, kreativitás és egy kis írói készség is kell, nem tudom,neked mennyire van. Nekem nincs egyik sem, ezért nem is fogok soha ilyet csinálni, bár nagyon tetszik. :)
2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
70%
Süss valami finomat neki , majd utána egy kellemes együttlét ;) Ennél jobb nincs.
2011. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

"Nekem nincs egyik sem, ezért nem is fogok soha ilyet csinálni, bár nagyon tetszik. :)"


Hihetetlenek vagytok ti nők. Minden klapfol, szerető férj, gyermekek, békés családi idil, eszetekbe jut az ajándékozás igy is kifejezve a hálát ezekért és akkor készitettek egy olyan ajándékot ami NEKTEK tetszik.

Hihetetlen.


Ez az ajándék nem neked készül, nem neked kell tetszen amit adsz, ez tényleg nem világos?

Mi lesz a következő ötlet, gyémántnyakék?

2011. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!