Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén lesz az első házasság...

Hétvégén lesz az első házassági évfordulónk. Milyen programmal lepjem meg a férjem?

Figyelt kérdés

Legelőször egy családi összejövetelre gondoltam, de akkor az van hogy főzhetek meg mosogathatok egész nap és most nem is a családot akarom meglepni hanem a férjem...Ráadásul lassan megszületik a kisbabánk is.

Még a mozi jutott eszembe, de hátha van jobb ötletetek..

Nem tudom mi lenne a leginkább alkalomhoz illő és aminek örülne a párom..Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy gyertyafényes vacsi?Csináld meg a kedvencét, aminek biztos örülne.A mozi sem rossz, de ki is vehetsz tékából egy jó kis filmet.Vagy étterem esetleg?
2009. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit szánsz rá, ha többet, akkor elmehetnétek a Tortugába. De ha édes szájú, akkor meglepheted egy olyan tortával is amit szeret.
2009. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, valami különlegeset szeretnék, de pénzügyileg nem vagyunk elengedve, ezért meg van kötve a kezem...

A vacsoráig sajnos én nem tudok várni :o)

Jó lenne talán valami egész napos program is, csak nem tudom mi...

2009. aug. 5. 13:29
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a mai napig nem néztük meg az esküvői dvd-ket, mert nem szeretjük visszanézni magunkat...

Lehet mégis előveszem és nekiülünk. 4 dvd!!! :o)

2009. aug. 5. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Piknik egy eldugott helyen!!! Húha mi mindent lehet ott csinálni!!!
2009. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Mi is éppen ezen gondolkodunk. (aug 9. 1 éves házassági évforduló) Mi lehet, hogy most leszünk utoljára kettesben. Bár én annak örülnék ha hétvégén már megszületne kisfiúnk akit aug 12-re várunk. Nekünk ez lesz a nagy AJÁNDÉK!
2009. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok!!!!

Nekünk is aug. 9-én lesz az első évfordulónk és én szept. 2-re vagyok kiírva :o) De valószínű hamarabb érkezik a kislányunk.

Sok boldogságot Nektek!


(A piknik jó ötlet, remélem jó idő lesz, és akkor talán elmehetünk valamerre pár órára romantikázni az én egyetlen gyönyörű férjemmel :o) )

2009. aug. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!