Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Augusztus 15 én lesz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus 15 én lesz az első házassági évfordulónk. Augusztus 4-ig megkell szülessen a kislányunk. Hogy ünnepeljünk, ha én éppen akkor vagy nemrég jövök haza a kórházból?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél?Én egy-két héttel szülés után örültem, hogy élek.
2009. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Leültök szépen és gyönyörködtök a babátokban,szebb ajándékot elképzelni sem lehet
2009. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ünneplös hangulatotok van, akkor a párod rendelhet egy hidegtál-ebédet/vacsorát - az ünnepélyesen néz ki, finom és nem kell neked sokat dolgozni vele. A szülés után ugyse nagyon lesz idöd/energiád nagyobb fözöcskéhez.

De szerintem nem is a külsöségek fontosak, vagy igen?

2009. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjem nem is volt otthon sem az első, sem a második évfordulónkon. Nekünk is az első évfordulókor született a baba. Ez volt a legnagyobb ajándék és túléltük.
2009. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 08:11-essel. A legszebb házassági évfordulós ajándék amit el lehet képzelni!!!!
2009. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is úgy gondoljuk, hogy a legszebb ajándék lesz a kisbabánk.Csak kíváncsi voltam más véleményére. Amúgy már nagyon türelmetlen vagyok, ma töltöttem be a 40 hetet és még semmi...
2009. júl. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!