Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a férjem...

Mivel lepjem meg a férjem első házassági évfordulónk alkalmából?

Figyelt kérdés
Valami emlékezetes dolgot szeretnék kiötleni, csak nem tudom mi lenne jó. Azt szeretném h minidg emlékezzünk rá
2009. júl. 23. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el kikapcsolódni valahová, az mindig beválik vagy keress régi közös képeket rólatok és csinálhatsz egy albumot is az első közös évetekről.


OFF: én egy babával leptem meg a férjem az évfordulónkon. :-)

2009. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hétvége a szerelmesek városába, Prágába. Már ha belefér. Én ezt szerettem volna, de sajnos pénz nélkül nehéz. Valósítsd meg az álmom! :)
2009. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Kedves utolso en is hasonloan fogom meglepni a paromat, tavaly aug 23.-an volt az eskuvonk, es iden aug 21.-re vagyunk kiirva, mar csak az a kerdes en mit kapok tole

:-).

Amugy en egy angliai koruttal keszultem volna, mivel nem jutottunk el naszutra sem...de igy marad jovore.

36+6 heteske

2009. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is babával leptem meg az elsőre. :) Emlékezetes lehet pl. egy kis ékszer vagy kulcstartó belegravíroztatva valami kedves szöveggel.
2009. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az élménynél nincs emlékezetesebb!! Ne tárgyat válassz, hass az érzelmekre, érzékekre:)
2009. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35%
Ha emlékezeteset meglepetést akarsz a férjednek akkor főzz neki egy finom vacsit , részesítsd orális szexben, és maradj csendben egy hétig legalább!Ennek minden férj örülne!
2009. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk tanulj meg egy kis hastáncos koreográfiát:)...van valamilyen hobbija a férjednek vagy olyan dolog, amit régóta szeretett volna megvalósítani?
2009. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen drága ajándékként kiegészítésnek:

Írd rá cetlikre: 1 órás teljes masszázs, teljes orális kényeztetés, egy /viszonylag/ szabad este a haverokkal, azt nézzük a tvn, amit te szeretnél.. STB STB az igényeit te ismered. Ezeket persze nálad tudja beváltani. Szépen összehajtogatod, kitalálsz vlm tartót a lapocskáknak és díszcsomagolásban átadod. :-D

2009. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönök szépen minden választ.

A babát nem tudom ajándékozni, mivel még nem dolgozunk rajta, de bedobok vmi mást. Köszi szápen, kedvese és ötletesek vagytok

2009. júl. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!