Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba miatt nem tudok aludni...

A baba miatt nem tudok aludni vagy teljesen más probléma miatt?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok,a kisfiam nagyon aktív szerencsére amit annyira imádok :)A problémám az,hogy nehezen tudok elaludni és ha mégis sikerül hajnal 2-3 óra fele felébredek a mozgásaira vagy arra,hogy feszül egy ér vagy ideg a pocimban és reggelig csak forgolódom.Egyébként is rossz alvó vagyok,de mióta folyton mocorog /főleg este/ szinte egyáltalán nem alszom.Ez most már így lesz míg meg nem születik?
2010. szept. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Ha szereted a tejet, egy pohár langyos mézes tej segíthet, vagy amit nekem szülés előtti hetekben ajánlott a szülésznő, egy fél pohár vörösbor lefekvés előtt. Persze hajnalban már nem segítenek ezek a dolgok, de hát ez van, terhesen ilyen az élet, és könnyen lehet, hogy utána sem lesz több alvás... :o)

2 gyerekes anyuka

2010. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha amúgy is rossz alvó vagy, akkor lehetséges, hogy végig hasonló lesz. Sőt, ha megszületik és netán ő is rossz alvó lesz, akkor még akár 1-2 évig is. Most aztán feldobtalak, ugye? :(


Azért azt ne felejtsd el, hogy a 24-28 hét között a legaktívabb a babó, mert akkor már viszonylag erős, de azért még bőven van helye mocorogni. Később, ha már kisebb helye lesz, nem lesz ekkora focimeccs odabent, szóval van esély, hogy nyugisabb éjszakáid lesznek. :)


Jó pihenést!

Egy 2,5 éves kislány 25 hetes várandós anyukája

2010. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, nálam is pont így van. Teljesen mindegy, mikor alszom el, 3-4 felé felébredek és onnan sehogy se tudok elaludni. Se tv, se könyv, se keresztrejtvény nem segít. :(

És én még csak a 14. hetet taposom.

2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam is ugyanez a helyzet,hajnal 3-4 óra körül felébredek,s én se birok visszaaludni.Pedig már kipróbáltam,hogy jó későn feküdtem le(éjfél után),de igy is felébredtem hajnalban.

Egyszerűen nem értem,de egy kicsit megnyugtat,hogy nem csak én vagyok igy ezzel!

22 hetes kismama

2010. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is az a furcsa,hogy mindig 2-3 óra fele ébredek fel.Eleinte mondtam is a páromnak,hogy biztos hajnalban fokok szülni :)

A baj csak az,hogy így hosszútávon nagyon kevés a 3-4 óra alvás.

2010. szept. 30. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

16:21-es vagyok.

Én is próbálkozom az éjfélig fenn vagyok dologgal, de nem jön be. Vagy beszunyálok előbb, vagy max. 1 órával ébredek fel későn.

Egyelőre betettem a párnám alá az mp3 lejátszómat, addig zenét hallgatok, és próbálok ébren pihenni.

Nekem az jutott eszembe, hogy a baba is akkor fog kelni mindig. De lehet, hogy tényleg a szülés lesz akkor. A fene tudja... :)

2010. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam uez. 21 hetes vagyok, éjjel mindig 1x fel kell kelni pisilni, van, h éjfélkor, vagy van, h később, de legtöbbször nem tudok visszaaludni utána.
2010. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!