Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg, komolyan elkezde...

Most tényleg, komolyan elkezdem a fogyókúrát. Ez így jó? Ösztönző szavak, sikersztorik?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak hó elején elkedztem hogy na ebben a hónapban le fogok fogyni, meg "majd jövőhéttől", stb., de ahogy számolom február óta csak 2-3 kg-t sikerült leadni.. most komolyan elkezdem, de most TÉNYLEG! végülis, csak másfél hónap, az nem is sok, és örökre véget vetek az ígérgetésnek... másfél hónap, kb. 6 kg.


naponta mozgás, 1-2 óra (futás, Rubint Réka torna, mindennap, egyik nap csak tánc, de az is másfél-2 óra)


fehérkenyér, pékáruk, cukor, sok só, rágcsák, stb. teljesen kiiktatva!!


egészséges ételek, sok gyümölcs, zöldség.

abonett, natúr joghurt, teljes kiőrlésű zsemle előnyben.

ivásra csak sima víz, vagy citromos víz.


reggelire barnakenyeres szendvics sajt nélkül (az is zsíros, és elég sok sajtot eszem..), zöldséggel.


ebédre menzás kaja. ha süti van vagy ilyenek odaadom valakinek..


uzsonnára mondjuk abonett natúr joghurttal, vagy egy olyan barnakenyeres szendvics..vagy még miket lehetne?


vacsorára gyümölcs.

ha holnap elkezdem, május végére ÍGY sikerül kb. 5-6 kg.?


Ti hogy csináltátok? Milyen módszer, mennyi idő alatt, mennyit?


2011. ápr. 17. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég egészségesen gondolod a fogyást ;)

Bár én tapasztalatból mondom hogy, illetve elmondom hogy velem mivolt.


Én elkezdtem fogyókúrázni, ami azt illette, hogy reggelire vissza vettem a kajálásból, ebédre is kevesebbet ettem, de mindig rendesen az ebéddel.

Utána délután ugróköteleztem 40percet, és az ugrókötél elött lemértem, és utána is, és 40 deka ment le, utána egyböl ettem 1 tál zöldséget(vacsora), azt is lemértem és a zöldséggel vissza szedtem a 40 dekát, hiába nem hízlaló, a súly az súly ..

Ezért másnap is ugróköteleztem, utána nem ettem semmit, illetve koplaltam, és jobban fogytam mint zöldséggel.


Körülbelül 2hónap alatt mentem le 6-7 kg-t koplalással és 1-1 edzéssel a héten.


Nem mondom hogy koplalj, de ha látványosan fogyni akarsz, akkor néha-néha tedd meg!

Főleg ha korlátos időn belül akarsz lefogyni, akkor néha ténleg kell.

De legtöbbször azt csináld amit elterveztél ;)

2011. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vacsorara ehetnel gyumolcs helyett turot, csirkemellet/csirkemellsonkat valami zoldseggel. Uzsira szerintem hagyd el a kenyeret, egyel helyette siman joghurtot, abba rakhatsz banant/almat/izles szerint valamit. Reggelire is tolhatnal valami feherjet(tojas/csirkemell/hal), mert ha csak a menzas kajabol jutsz hozza, az edes keves lesz.


Es egy hasznos tipp a jovore nezve, ha el is erted a kivant sulyt, ne allj le az egeszseges etkezessel es a mozgassal, kulonben csufos vege lesz.

2011. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jó kis elhatározás csak tarsd is be

reggeli okés de tegyél csirkemellet, tojást, húst, halat a szendvicsedbe

sajtot is egyél van friss sajtkrém ami 100gramm 64 kcal tartalmaz 0.2% a zsír a szénhidrát 5% a fehréje pedig 15.7% (lidlbe lehet kapni 200g, 200ft) mozzarella light szeletelt vagy tömdos, update sajt (ugyanannyiba kerül mint a füstölt) orda sajtok, béres alexandra kördobozos sajt 1db 55kcal rá vágzs petrezselymet, uborkát, retket stb 1-2 sz csirkemellsonka és tökéletese reggeli


ebéd az adott ha édes tészta van akkor fele akkora mennyiség vagy ha tudod előre hogy pl tökfőzelék van zsíros kolbásszal vagy pörkölttel, akkor kérd csak el a főzeléket otthonról pedig hoz egy főtt tojást és azt edd hozzá (én így szoktam:p)


uzsonnára ne egyél szendvicset helyette edd a joghurtot vagy/és a gyümölcsöt


vacsorára egyél túrót, zöldségeket, tojást, húst, halat(konzerv tonhal saját lében hozzá egy adag saláta stb)

kefír, joghurt, abonett, gyümölcs (szőlő, banán tízórai)

2011. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!