Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Level diétával kapcsolatban...

Level diétával kapcsolatban lenne egy pár kérdésem?! (LENT) (Ha lehet csak olyanok írjanak akik már kipróbálták, sikersztorik? Tippek? Tapasztalatok? Minden jöhet)

Figyelt kérdés

1. A tejföl helyett néha szerintem kefirt fogok enni.

2. A tatárbifsteak-et nem szeretem de sok helyen láttam hogy csirkemell sonka is megfelel.

3. Írnátok nekem tapasztalatokat hogy kinek vált be?

4. Mennyit fogytál?

5. Menyiből?

6. Citromos ásványvizet ihatok? (Bubisat, utálom a menteset...:S)

7. Mindennap futok reggel egy 20-30 percet és szobabiciklizek szintén ennyit meg sétálok...

8. És nem adnátok ötleteket hogy mit egyek a hétvégéken??

9. És végezetül még mielőtt mindenki megtámadna hogy mennyire egészségtelen addig elmondom hogy az elején én is azt mondtam hogy ez csak izom veszteség de várjunk csak Level KLINIKA...klinika??? Hát nem gondolnám hogy egy pont egy klinika etetné be a fél világot...


2011. júl. 31. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne, hogy létezik ez a klinika? ;)
2011. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kamu klinika?Simán lehet felvett név.

A Telejósda meg megy mindennap a tévében.

Ilyen logikával lehetne mondani,hogy-Hú!Ez volt a tv-ben,akkor biztosan nem kamu.-

A level meg önpusztító,drasztikus,garantált jojós téveszme.

A Világot meg csomóan beetették már a hü-lyeségükkel.

Nézz bele a nők lapja,vagy a femina.hu táplálkozási tanácsaiba.Mind egy ökörség.

2011. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem az a probléma, hogy kamuklinika - szerintem igazi. Viszont nem egészséges nők fogyókúrájára van kitalálva, hanem, ha jól tudom szívműtét előtt állóknak fejlesztették ki. Nem az a célja, hogy csini legyél, vagy hogy ne menjen tönkre a bőröd, ne tűnjön el az izmod, hanem arra, hogy a műtétre megfelelő állapotba kerülj. (béltükrözés előtt hashajtóznom kellett magam, hogy tök üres legyen a hasam - az orvos írta elő, mégsem egészséges fogyókúrás módszer...)
2013. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!