Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás sikersztorik?

Fogyókúrás sikersztorik?

Figyelt kérdés

én is megosztom veletek, és légyszi ti is írjatok hogy mióta fogyóztok nemet kort leadott kg... :)


kb 2-3 hete kezdtem bele az életmódváltásba.. szeptember óta próbálok leadni mindeössze 5 kilót... de nem ment, de úgy érzem most menni fog... :)) 173 cm vagyok és 60 kiló vtam 2 hete... de 55 szeretnék lenni most vagyok 58kg. arról szól ez az egész hogy elkezdtem teljes kiörlésú kenyeret, zsemlét enni és hozzá pl retket. ez a reggelim, volt hogy tojásrántotttát ettem éshozzá teljeskiörlésú zsemlét... :) 10órainak eszek egy almát pl vagy joghurtot... ebédre azt eszek ami van.. ( ha sültkrumpli van akkor abból nem eszek, ha anyukám rántotthúst csinál nekem inkább naturan csinálja éssalátát eszek hozzá. ha tészta van eszek belőle.. persze nem viszem túlzásba) délután eszek almát joghurtot és ha nagon éhes vagyok akkor vmi teljeskiörlésű dolgot... :) minden nap mozgok valamit... kevés időm van konditeremre max heti 2szer szóval ha mást nem itthon táncolok nyújtok stb ilyenek... :) ez életmódváltás nem fogyókúra !!!

írjatok ti is !! :)) köszii


2011. márc. 20. 12:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és 16/L
2011. márc. 20. 12:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerösőm Búzafű teától tudot jól fogyni.Nekem a gyógynövényes savra ajánlotta és kíderült fogyásra jó.Én 64kiloról 53kilóra fogytam és nem is akartam.Mert ha tudom,hogy nem savra jó nem is iszom.Probáld ki.
2011. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, január közepén kezdtem el fogyózni akkor 160 cm és 60 kiló voltam. Most 52 kiló vagyok, ráadásul 2 hétig beteg is voltam a gyógyszerek miatt ettem mindenfélét, volt amikor túlzásokba is estem. :) Még szeretnék lefogyni legalább 4 kilót. Hetente 3x szoktam tornázni 1 órát, az étkezésre odafigyelek, az édességeket és a pékárukat hanyagolom, helyette puffasztott rizst eszek, az itthoni ebédből (akármiről legyen szó) csak kisebb adagokat fogyasztok. Sok zöldség, gyümölcs, hal.. :)
2011. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony 130 kilóról indult, most 68 kiló.

Nem volt norbi, nem volt kumbukagombatea, semmi ökörség. Kalóriaszámolás, és szénhidrátszámolás. A legfontosabb, hogy nem éhezett.


Ez sikersztori?

2011. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó. A bőre visszahúzódott???
2011. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tornával, látványosan kezd visszahúzódni. Igaz, a megnyúlási vonalak soha nem fognak már eltűnni, de napról napra simább a bőre.
2011. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

első: Búzafű teát ittál te is? (bocsi, csak nem nagyon értem, amit írtál)

Sajnos nekem nincs sikersztorim, de majd lesz! 16 vagyok, a menzesz megjövése előtt meghíztam.. :SS Az étrendemet helyreállítottam, kerülöm a szíros dolgokat. Valamiért mégsem megy le a kiló, hogy miért nem: mert kicsi korom óta így étkezem, anyu egészségesen főz, és ez abból is látszódik, hogy hízni nem hízom, bármennyit eszem, viszont egyáltalán nem sportolok... és ez a bibi, az orvos is mondta. Viszont szeretnék (nem orvosság, inkább gyógyteát) inni, hogy lemenjen pár kiló, és érezzem a siker édes ízét... :)) ÉS akkor tuti, hogy belevágok!

2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
valamint mennyi időbe tartott, amíg lefogytál 53 kilóra? Nem volt nagyon hasmenésed a teától?
2011. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én 81 kg-ról fogytam 63-ra durván fél év alatt. Semmi bonyolult diéta, csak kenyérfélék kiiktatása, és kisebb adagok.

A cél 55 kg, és most újult erővel állok neki :)

Sok sikert mindenkinek :)

2011. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
28 éves vagyok, jan. közepén kezdtem, akkor 80 kiló voltam. semmi extra, heti 5x 1 óra sport itthon, zöld teát iszom (napi 3-4 litert) a semmivel és a szokásos: nincs kenyér, liszt, szénhidrát. sok zöldség, gyümölcs, fehérje. húsok zöldséggel, tészta csak vasárnap a húslevesből :) 2 hónap alatt 12 kiló ment le, most vagyok 68 kiló, a cél a 62 talán, de lehet, h nem is kell annyit fogynom. majd a tükör megmutatja, h hol az elég :D
2011. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!