Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy békén...

Hogy érjem el, hogy békén hagyjanak amiatt, hogy nem tudok dolgozni se mást? 17L

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 17 éves és mindig is fura voltam, de tavasszal kiderült, hogy ennek van oka és van egy rendellenességem, ami nem gyógyítható, úgyhogy így maradok. Nem szeretném leírni, hogy mi a bajom, de lényegtelen is. Az utolsó félévben magántanuló voltam és már emiatt is folyamatosan érkeztek a kérdések és megjegyzések, amit rosszul viselek, mert hirtelen ideges leszek és hát elborul az agyam.

Nyár lett és gondoltam kipróbálom, nem igazán akartam elhinni, hogy tényleg nem működök emberek között, eddig mindig úgy fogtam fel, hogy nincs rá igényem, de menne. Lett nyári munkám, semmi extra, nem megterhelő elvileg, de 5 hét alatt annyira kifáradtam és zúgott a fejem és elegem lett a beszédből meg az ingerekből, hogy egyik reggel megmondtam, hogy nem megyek többet. Azóta átalszom a napokat..


Mondták, hogy valószínűleg nem fogok boldogulni és hát tényleg nem, de légyszi ne mondjátok, hogy az igazi barátoknak nem számít blabla, mert nincsenek igazi barátaim, igazából nem érzem szükségét, hogy bárkinek mondjak bármit.


Visszamegyek a suliba, de valahogy fel kell készülnöm arra, hogy ne boruljak mindig ki, amikor faggatnak. Valakinek van ilyen tapasztalata, hogy hogyan magyarázzuk meg a környezetnek, hogy nem úgy működünk, mint mások és hogy nem kell szeretni, de legalább szálljanak le rólam?


2011. aug. 4. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő választ és a megerősítést, én is szeretnék másik iskolába menni, csak nekem még a szervezés gondolata is annyira bonyolult és már már lehetetlen, hogy attól félek, nagyon megterheli a szüleimet is :( Nem szeretek egyedül lenni, csak ha sokat beszélnek mellettem, hányingerem lesz, szédülök, kiürül a fejem és felmegy a vérnyomásom, de azt nagyon szeretem, ha valakivel hát.. "beszélgetek" és főleg ő mondja én meg csak reagálok néha, de figyelek :) Ezért is olyan nehéz, mert más ilyen problémával tök bunkón elküldi a halálba a kérdezőt, engem viszont bánt, ha ellenséges vagyok.
2011. aug. 4. 18:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Munkának valami adminisztrációs dolog? Úgyértem, amit a háttérben kell végezni. Vagy valami internetes, otthon végezhető munka?
2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elvileg az menne, de a nyár hátralevő részére már nem fogok találni, kivéve ha hatalmas mázlim van és valamelyik ismerős tud segíteni.
2011. aug. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!