Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan tartósan egyedülálló...

Van olyan tartósan egyedülálló, aki boldog?

Figyelt kérdés
Ti nem akartok függővé válni? Elvagytok? Kétségbe vagyok esve!!
2011. aug. 4. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol ird le mi a gondod,mert nem teljesen érthető.Amúgy egyáltalán nem olyan rossz az egyedül lét(lakás)mint ahogy azt páran képzelik,sőőőt van sok előnye is.mondjuk azért egy harmonikus jó kapcsolatban lenni,biztos h jobb.
2011. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
születésemtől fogva egyedülálló vagyok, és nincs semmi problémám már 40 éve.
2011. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csak idegesít, hogy egyedül kell laknom. Néha meg is ijedek otthon. Éjszaka, akár a csendtől...nem hiszem, hogy fel fogom tudni dolgozni. Szerintem így maradtam
2011. aug. 4. 19:07
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem lehet igazán boldog. Az ember alapvetően társas lény. Szerintem nagyon rossz lehet egyedül élni.
2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Nálam sok boldogság volt az életemben egyedülállóan is.

De nem mindegy,hogy egyedül vagy-e vagy magányos.És az sem,hogy egyedülállóként becsúsznak-e hosszabb-rövidek kalandok az életedben

Szerintem minden harmónia kérdése.

Jelenleg pár hónapja tök egyedülálló vagyok,nincs semmi férfi kilátásban,és úgyérzem alig bírok egyedül lenni...

2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Én 30 éves vagyok, 5 éve egyedül élek, és BOLDOG vagyok. Rengeteg előnye van az egyedül létnek is, persze nem mindenki ilyen felfogású, van, aki boldogtalan, ha nincs mellette valaki, sőt, vannak társfüggők is, akik egyszerűen képtelenek egyedül lenni, és egyik kapcsolatból a másikba lépnek, még akkor is, ha nem boldogok benne, a lényeg, hogy n legyenek egyedül. Én sem zárkózom el a kapcsolattól, ha jön, jöjjön, de nem mindenáron. Jelenleg így érzem jól magam.
2011. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én egyedül vagyok pár éve és nem értem mi ebben a rossz. Az egészséges ember egyedül is képes boldog lenni.

Azon kívül ott a család és a barátok.

2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Félsz hogy társfüggő leszel? Csernus Imre sokat foglalkozik ezzel a témával, szerintem olvass el tőle néhány könyvet vagy keress meg egy pszichológust.

Egy-két idézet tőle:

"Azt hiszem, a hiteles férfi vagy hiteles nő egyik alapfeltétele az, hogy amikor egyedül van, akkor is jól érezze magát a saját bőrében. Akkor is jól el tudja tölteni az időt önmagával."


De ez nem azt jelenti hogy remeteként kellene élni hiszen:


"A jó emberi kapcsolatok elengedhetetlenek a mosolygós élethez."

2011. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudom elhinni, hogy évek óta egyedül vagytok, halál szuper minden, és nem vágytok társra.
2011. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy?
2011. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!