Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak meg teljesen?

Hogy nyugodjak meg teljesen?

Figyelt kérdés
Én írtam ki tegnap, hogy hol van a párom, mert nem ment haza több órán át és aggódtam érte. Ma megint ugyan ott van mint tegnap és akinél van arra vagyok én féltékeny, nincs okom, de nagyon rossz hogy már nem is beszél velem sokat, vagy csak én hiszem ezt mert a féltékenység elborít:/ Nagyon nagyon szeretem őt, mindennél jobbal, egyszerűen csak rossz, hogy két napja most, úgy ment oda hogy még nem is beszéltem vele. 2 kor mondta, hogy mindjárt megy, de még most sincs otthon:/ és én szeretnék vele beszélni és nem akarom elveszíteni őt. Most írt nekem, csak félek nagyon, mi van ha elhagy?:/ Én nem bírok nélküle élni. Valaki megnyugtat, kérlek...köszi. És mikor most írtam neki, hogy miért van ott mindig azt mondta, én miért vagyok felháboródva:/ de nekem ő csak...hiányzik...nagyon. Túlságosan aggódom érte? Csak nagyon szeretem őt.
2011. aug. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Ha csajnál van, és még veled sem beszél...

Én is féltékeny tipus vagyok, én lehet ezt nem tűrném el.

2011. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csajnál van, ő is lány én is. Pedig családnak tartja már, meg semmi sem volt köztük sosem. Annak is van valakije, de hiányzik nagyon ez a legnagyobb baj:(
2011. aug. 4. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát lezbi vagy?
2011. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szusza szusza szusza
2011. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az hát..
2011. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz, sokat segítettetek...:(
2011. aug. 4. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni. Első kommentemben leirtam, hogy elhagynám. Ahelyett, hogy hozzád menne, elmegy a másik csajhoz, alig beszél veled..És nem lennék olyan biztos benne, hogy nem volt soha semmi közöttük.De ez csak az én véleményem, nem ismerlek titeket.
2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a másik csajnak családja van,100%hetero akkor mitől tartasz?

szerintem az agyára mégy a folytonos féltékenykedéssel.

2011. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már megnyugodtam tegnap este teljesen:) Mert jól vigasztalt, olyan édes:) Hát a másik csaj az csinált olyat, hogy szájra puszi másik lánnyal, szóval a másikban nem bízom:D de ismerem, csak...nem tudom.

Régen voltak ezek, meg tényleg semmi nem volt köztük hiszek neki:) Meg az anyjának tartja inkább már, de hát a féltékenység miatt, hogy vele többet volt, viszont tegnap elmondta, hogy mi van, és megnyugtatott:)

2011. aug. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!