Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! Ti akik szakítottak...

Emberek! Ti akik szakítottak a párotokkal megfordult az újrakezdés gondolta a fejetekben? Ha megfordult akkor miért? Ha nem fordult meg akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a volt barátom 3 hete szakított velem. Már csak barátként tudott rámnézni és már nem szeretett úgy.
2011. aug. 5. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, nekem két hét után mondta a párom, hogy inkább csak barátság... aztán mégiscsak kapcsolat, de mégis csak barátság... ezt játszottuk másfél évig. Akkor találkoztam egy szuper sráccal, neki akartam inkább esélyt adni. Szerencsére.


Ilyen tapasztalat után én soha többet nem kezdenék újra kapcsolatot, ha vége, akkor legyen vége. Persze tapasztalatból ezt már könnyű mondani, de szerintem ne gondolj az újrakezdésre.

2011. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azért szakítottam a párommal mert hanyag volt, nem törődött velem és én többre vágytam volna. Egy ideig mondogattam neki, hogy ez így nem fog működni, de ő úgy gondolta, hogy úgyse fogom elhagyni. 7 hónap után betelt a pohár és szakítottam vele.


Aztán megfordult a fejemben utána (természetesen neki nem mondtam el), hogy lehet, hogy nem kellett volna, mert ki tudja mi lenne ha még együtt lennénk. De az idő engem igazolt, és most már tudom, hogy jó döntést hoztam. Sok minden kiderült azóta, többek között az is, hogy nem változott semmi (3 év telt el azóta), és az is, hogy talán soha nem is szeretett (1.5 évig voltunk együtt)...


Én boldog párkapcsolatban élek, vele ellentétben, hiszen ő azóta se talált magának párt.


22/L

2011. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darcy01 ***** válasza:

Én azért szakítottam a volt párommal, mert már hosszú ideje (kb. fél év) nem volt igazán jó a kapcsolatunk, több okból kifolyólag is, amit hosszú lenne részletezni. Szóval érett már bennem a dolog egy ideje. Ő nem szeretett volna szakítani, szerelmes volt belém, ragaszkodott hozzám.

Nem fordult meg a fejemben az újrakezdés gondolata, mert tökéletesen boldog vagyok a mostani párommal és mert rájöttem, hogy egyáltalán nem is illünk össze az exemmel, nem tudnék már vele együtt lenni.

Egyébként több, mint 4 éves kapcsolat volt, tiniként ( éves koromtól 20 éves koromig).

2011. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

* 7 hónap után betelt a pohár és szakítottam vele.


Ezt úgy értem, hogy 1.5 évig voltunk együtt, de az utolsó 7 hónapba vált ilyen hanyaggá, és a beszélgetések se segítettek rajtunk.

2011. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 1 évig voltunk együtt, aztán kimondtuk, hogy vége. Azután mindkettőnknek lett új párja, de mindketten csalódtunk. Utána egyre többet beszélgettünk barátilag és az lett a vége, hogy megint egymásra találtunk.
2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értelek titeket! Csak nehéz elfogadni, hogy én próbáltam mindent megtenni, és erre ő csak úgy eldob magától.. főleg úgy, hogy nem a szemembe mondta a szakítást, üzenetben írta és találkozni sem volt hajlandó. Egy kisebb barát körben 1 hét múlva fogok vele találkozni, kíváncsi leszek hogy mi lesz.
2011. aug. 5. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:

7 hónap alatt 9x szakítottunk ő szakított 7x,mondván nem tud bennem bízni(nem csináltam semmi olyasmit)és én sírtam könyörögtem vissza.Alapból,gyerekes 25 évesen,éretlen,legutóbb 2 hetet voltunk külön,kibékültünk de nem változott semmi.Ő elvolt én meg szenvedtem mint a kutya.Már,sőt szerintem nem si szeret szerelemmel,elmondása alapján én vagyok az első szerelme,voltak hosszú kapcsolatai de őket csak szeretettel szerette...Úgy hogy ez van sajnos....Lehet túl ragaszkodó típus vagyok,ez ő szokta mondani..Ő bármikor el lenne nélkülem.


Tegnap tettem fel ezt a kérdést elolvashatod nyugodtan.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért még az érdekelne Kedves válaszolók hogy,mit éreztetek mikor szakítottatok??Jó volt tudni hogy míg te vígan hemperegsz a másik meg szenved???
2011. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* Második vagyok


Szenved? Én szenvedtem hónapokon keresztül a hazugságaitól, meg attól, hogy hetente kemény 3 órája volt rám, egy perccel se több. Egy kapcsolat nem fog éveken keresztül működni úgy, hogy HETENTE 3 ÓRÁT vagyunk együtt! Állítása szerint ő nem tudott többet áldozni az idejéből rám mert nem volt több ideje. Ahogy szakítottam vele, egyből rengeteg szabadideje lett, nem kellett dolgoznia se, discoba járt, és más lányokkal találkozgatott.


Aztán később (2 év múlva) egy közösségi oldalra is kiírta, hogy ő soha életében nem volt még szerelmes.


Nos, nem tudom ki szenvedett jobban mert, hogy ő nem, az tuti.

2011. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha annyi gerinc sem volt benne, hogy személyesen mondja meg, akkor végképp ne gondolkozz újrakezdésen. Jobb lesz neked nélküle. Ha már esetleg utálom a párom, akkor is megérdemel annyit, hogy személyesen mondom meg, hogy vége.

2011. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!