Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elbeszélne velem erről?

Valaki elbeszélne velem erről?

Figyelt kérdés

Szóval el akarok beszélni valakivel a féltékenységről. Ez az első komoly kapcsolatom és nem akarom ezzel elrontani. Nincs okom rá, éppen ezért baj, hogy az vagyok. Mit kéne tennem ellene? Köszi aki mond valamit.:)

19/L


2011. aug. 6. 00:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy féltékeny,mert kevés önbizalmad van?
2011. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

A féltékenység egyrészből jó, mert szereted, és nem akarod elveszíteni. :D


De felesleges féltékenykedned, mert ha szeret veled marad, ha meg nem, akkor a féltékenységed nem fogja megakadályozni ebben.

2011. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Lehet. De utána olvastam és van olyan hogy figyelmességi féltékenység. Az olyan, hogy nem figyel rád eléggé keveset van veled és ez pont igaz. Bár a figyelés tegnap óta nagyon megvan$ csak hogy ne legyek többé ennyire féltékeny, azért gondoltam írhat valaki valamit:)
2011. aug. 6. 00:27
 4/48 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. aug. 6. 00:27
 5/48 anonim ***** válasza:

Szia en is nagyon feltekeny tipus vagyok sajnos.

Tudom h nagyon nehez megallni es meg ha sikerul is a kisordog addig furkal amig sokkal rosszabb lesz mintha csak kerdezgettem volna. Tehat erdemes olyan valakit talalni aki valamilyen szinten elviseli es megerti h nehez .

Talan a legjobb megoldas lenne ha egy kozeli "normalis"

baratodat megkerdezned h erre es erre a szitura feltekeny lenne-e. Es ha nemet mond megprobalnad lecsillapitani magad, sok sikert.

2011. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
ha még itt vagy, és dobsz privátba egy msn címet, szivesen beszélgetek veled erről:)
2011. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. aug. 6. 00:48
 8/48 A kérdező kommentje:
Inkább itt beszélnék :)
2011. aug. 6. 00:50
 9/48 anonim ***** válasza:

akkor üzenetben?:) csak mert én lassan lefekszem és telefonról leszek :)

viszont tudok egyet s mást mondani neked, mivel egyik legjobb barátnőm halálosan féltékeny :)

2011. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Itt mondj légyszi, le akarok szokni erről a nagy féltékenységről:D Holnap is írhatsz feljövök ide.
2011. aug. 6. 01:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!