Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így ebből a feljelentésb...

Lehet így ebből a feljelentésből valami?

Figyelt kérdés

Anyukám férjének a lánya (szóval a mostohatestvérem) többször is sértő üzeneteket írt rólam különböző közösségi portálokon, mindig keresi az okot, hogy hol köthet belém. Eddig elsiklottam ezek felett, de a napokban visszaírtam neki, hogy állítson magán. Mivel terhes vagyok, a férjem nagyon felkapta a vizet a minősíthetetlen viselkedése miatt és írt neki egy üzenetet az interneten, hogyha még egyszer így szól hozzám, akkor elássa. A csaj pedig feljelentette halálos fenyegetés miatt a férjem, holott ő kezdte az egész cirkuszt. Ráadásul nem is az igazi nevén szerepel a közösségi portálon, ahonnan az üzenetet írta, hanem fiktív néven. Ez alapján hogy jelenthette fel? Nem értem miért neki áll még feljebb, amikor én soha az életbe nem szóltam volna hozzá, ő kezdte, ezt élvezi, ha megy a cirkusz a családba. Mi többet nem is kívánunk foglalkozni vele, eddig sem kerestük a társaságát, de ezt én most már nem fogom tűrni, hogy ilyen stílusban beszéljen velem.

Szóval lehet ebből a feljelentéses ügyből valami komolyabb?


2011. aug. 6. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Erre szerintem nem érnek rá a rendőrök. Illetve a nyomozás során azt is vizsgálni fogják, mik voltak az előzmények, szépen meg fogják találni/tudni a mocskolódásait is.

A végén neki kéne felelnie becsületsértésért, rágalmazásért, úgyhogy könnyen le tudod szerelni: közlöd vele, hogy állsz elébe, örömmel találkozol vele a bíróságon.

2011. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
65%

nem hiszem...ha csak ő álítja biztos,hogy ilyen hülyeségekkel nem foglalkozik a rendőrség.

én megnyugodnék a hejedben:)

2011. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Hja, és ha a kispi.csa nincs 18, elvileg nem is lehetne fent közösség oldalon. Tiltassátok le a p..ba. Anyád férjének meg gratulálj a nagyszerű neveléséhez, mutasd meg neki a kinyomtatott kommentjeit, hadd legyen rá büszke.
2011. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Jelentsd fel rágalmazásért!
2011. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Ti sem vagytok sokkal különbek,ilyet írni hogy elássa!Olaj volt a tűzre,nem sok eszetek van Nektek sem,ezt várta,direkt provokált,Ti meg ugrottatok rá!Röhög a markába.
2011. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Viszontperelj, ha ügy lesz belőle rágalmazásért, becsületsértésért. De nem lesz belőle ügy...
2011. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el... most hívott a bátjya (vele jóban vagyok), hogy mi miért írtunk neki fenyegető snst. Mondom nem is írtunk semmit, nem érdekel minket ez a csaj, nem foglalkozunk vele. Szerintem valami ismerősével iratott magának egy fenyegető üzenetet, hogy azzal sétáljon be a rendőrségre és ránk fogja... Ezt nem hiszem el. Nem lehet tőle nyugtunk.
2011. aug. 6. 10:49
 8/23 A kérdező kommentje:

10.42

Nagyon sokat eltűrtünk már neki. Az én anyukámtól többször is segítséget kért egyetemi jegyzetekben, dolgozatokban, ő mindig segített is neki, erre az volt a hála hogy őt is mocskolta mindenkinek ahol csak tudta. Betelt a pohár... egyszer visszaírtunk neki. Eddig nem szóltunk hozzá egy szót sem és ezután sem fogunk. De azért tudja, hogy hol a határ.

2011. aug. 6. 10:51
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Ennek meg inkább örülj, mert akkor végképp neki lesz belőle baja, senki nem hülye, hogy elhiggye ti írtátok igaz, hogy az valaki más, konkértan az ő haverja telefonjáról... Amúgy én is elásnám.
2011. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Ajj, hagyjátok a p.csába, úgysem lesz az ügyből semmi. A rendőrség néha komoly ügyekkel nem hajlandó foglalkozni, nemhogy ilyen pitiáner megmondalakanyucinak dolgokkal. Esélytelen hogy következménye legyen.

Szarjátok le.

2011. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!