Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, hogy reagálnátok le,...

Szülők, hogy reagálnátok le, ha összejönnék ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Apának volt 1 legjobb barátja, a családjukkal is nagyon jóban voltunk. Sajnos a pár elhunyt autóbalesetben, a fiuk pedig nem akart otthon élni tovább, ráadásul nem ő örökölte a házat, haszonélvezeti joga sem volt, de ez most végül is lényegtelen.

A bátyám már nem lakik velünk, tehát volt 1 üres szobánk. Úgy gondoltuk, lakhatna nálunk ez a fiú.

Nagyon jóba lettem vele, ő a lelki társam, legjobb barátom.. És úgy tűnik, hogy kezd kicsit több is lenne a dologban...

Tegnap este amikor filmeztünk az ágyamban, megcsókolt. Előtte még sose tettünk ilyet... Bár mindennapos program nálunk az esti tévézés együtt:) Szeretethiányosak vagyunk, így van, hogy összebújva alszunk... Ilyenkor nincsenek rémálmaim sem..

Szóval már egy ideje kicsit másképp viselkedik velem. Figyel minden szavamra, a reggelit ágyba hozza, éjjel is néha bejön a szobámba, hogy betakarjon és adjon jóéjt-puszit, amikor dolgozik mindig ír sms-t.. És a legszembetűnőbb, hogy a hétvégéit is inkább itthon tölti, hogy velem lehessen. Pedig nagyon sok felé mehetne, rengeteg barátja van.


A baj ott kezdődik, hogy ez a srác 23 éves. Nekem ez elég sok korkülönbségnek tűnik, sose volt még 20 évnél öregebb barátom...


Mit gondoltok erről? Mit csináljak?


16/L


2011. aug. 6. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyik hozzászóló írta neked kell tudnod hogy a szüleid mennyire nyitottak ilyen téren. Viszont abba is gondolj bele hogy ha elkezdenétek járni lehet hogy egy idő után szakítanátok és akkor ugyan úgy együtt kéne laknotok. Ráadásul ha ennyire jó barátok vagytok akkor azon is gondolkozz hogy megéri-e feláldozni egy barátságot a szerelemért ami aztán lehet hogy később elmúlna és elvesztenéd ezt a barátságot.

Én is kicsit sokallom a 7 év korkülönbséget,de a szerelem nem a kortól függ. Ha komolyan gondoljátok szerintem próbáljátok meg,nem tudom sajnos a szüleid mit szólnának hozzá,de ha szeretik ezt a fiút nem hiszem hogy nagyon elleneznék.

2011. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Attól mert a szülők nem mondták még észre vehették a dolgot, de lehet bíznak a lányukban, hogy semmi nem lesz...
2011. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem vehetik észre :)) Sőt, előttük néha még piszkálom is :P
2011. aug. 6. 20:56
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de aranyos *-*


Igaz, hogy még csak 14 vagyok, de szerintem jól kijönnétek egy párként is. Habár ha szakítotok tényleg kínos lehet utána egy fedél alatt lennetek. És hamar megunnátok egymást, hogy együtt laktok.. Szóval szerintem maradjatok meg ilyen "nagyon jó" barátoknak, aztán majd alakul. Beszéljétek át a fiúval, hogy milyen lenne a kapcsolatotok. :D

2011. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cuki x) Szegény srác... Egyébként a barátnőm 1 éves volt, amikor összejött a 23 éves pasijával és már 3 éve gyakorlatilag egybe vannak olvadva... Nem tudok találkozni a barátnőmmel!! :D de örülök, hogy szeretik egymást. Szóval, ha belegondolsz, 2 év után már nem tűnik soknak az a korkülönbség...
2011. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Amúgy bármikor el tudna költözni, mert elég jó állása van, szerintem miattam lakik még mindig itt :) Na meg pasi, kb a s*gge is ki van nyalva :D Úgy értem, hogy van minden nap kaja, tiszta ruhák, stb.
2011. aug. 6. 21:17
 17/23 anonim ***** válasza:

A fogalmazásaid alapján elég normális gondolkodásod van már ha belegondolunk mi megy manapság a fiataloknál. Az hogy 23 éves még nem lehet olyan nagy gond, persze ki-hogy áll ezekhez. Először mikor végiggondoltam így az egészet úgy tűnt mintha húgaként tekintene rád, és igazából egy kicsit még mindig ezt gondolom, de ha ott volt már az a csók, meg összebújások, az azért kizárja ezt.

Szerintem a szüleid is rájöhettek már az elején, vagyis eszükben lehetett hogy hozzátok költözik egy srác, a fölső színt a tietek, plusz ők se annyira buták hogy esetleg átmehettek egymás szobájába, annyira nem hiszem hogy elleneznék a kapcsolatotokat, szóval ha úgy alakulna akkor simán belemehetnétek, egy próbát megér alapon, ha mégse jönne össze és tudtok ezek után is együtt lakni akkor no problem, ha viszont nem, akkor ahogy írtad, el tud költözni, ez már rajta és rajtad (na jó a szüleiden is) áll. :)

2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik , nagyon rendes ez a fiú.A korkülönbség kicsit aggasztó, de ha továbbra is ilyen rendes lesz hozzád, akkor nincs ebben a kapcsolatban semmi kivetni való.
2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Ez olyan aranyos :) ha befogadtak hogy ott lakjon veletek (tehat ugy iteltek meg ot,hogy normalis ember es van helye koztetek) akkor nyilvan parodkent is elfogadnak :) egy probat meger :)
2011. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szerintem akkor holnap beszélek vele erről.. Meglátjuk mi lesz :)

Ma este sajna egyedül vagyok, elküldtem már a haverjaihoz, ne legyen mindig velem...

2011. aug. 6. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!