Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört a szívem, a volt...

Összetört a szívem, a volt barátom már másik lánnyal jár, a gondolatától is sírni kezdek, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

3 hónapja mentünk szét, azt hiszem 1 hónapja vannak együtt. Az mindegy most, hogy miért mentünk szét, ő szakított velem. Nagyon fáj még mindig, és a gondolatától hogy mit csinálnak most együtt, elsírom magam :(

Úgy gondolom nem volt velem fer amikor elhagyott, és bánt hogy ő boldog..


21/L


2011. aug. 6. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az utolsó félmondatig együttéreztem veled, de azzal együtt ez már csak egy éretlen önzés!!

Lépj tovább, nem tudsz mást tenni!

2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy fáj, átérzem a helyzeted. Sajnos gyors megoldás nincs, csak az idő gyógyítja be. Viszont foglald el magad: sportolj, ismerkedj emberekkel (nem pasizás céljából). Ha írsz pár dolgot magadról, akkor könnyebben lehet tanácsot adni, hogy mivel foglald el magad.
2011. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Hát-- ha nem volt fair, tehat nem viselkedett emberi modon, ahogy elvarhato volt, akkor érzelmi fogyatékos. Kevesbe erzo, mint Te. Akkor nem is lehet olyan boldog, mint Te őtőle...:) Hisezn nem érez olyan mélyen, olyan szépeket. Amit látsz (az ő kapcsolatát kívülről), az nem az, mint amit Te megélsz egy kapcsolatban belülről. Csak annak látszik.
2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én megértelek.

"Kutyaharapást szőrével"-tartja a közmondás.

Keress magadnak új barátot és ne szomorkodj!

2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor természetes. Ezen mindenki túlesik akár többször is élete során. Foglald el magad, ismerkedj. Mellesleg a ,,fer"-t fair-nek írjuk :))
2011. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondták régen: ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Amit érzel, az természetes. Nem a fiúra vágysz, hanem önmagadat sajnálod, s irigy vagy. Vigasztaljon, ha a pasi jellemtelen, akkor az új barátnőre is hasonló sors vár majd.

Ilyenkor új keresésbe kell kezdeni, de az csak akkor megy, ha nem leng körül a szomorúság, a harag. Lehet néhány hét, és hálát adsz, hogy megszabadultál egy méltatlan kapcsolattól. Ha meg elrontottál valamit, akkor okulj belőle!

2011. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondd most megérdemli, hogy te szomorkodsz miatta? Megérdemli, hogy egy olyan utàn,aki elhagyott könnyet ejts? Tönkreteszed magadat, egy olyan miatt,akinek nem jelentettél semmit?


Ne tedd, jobban jàrsz ha kivered a fejedbõl, légy büszke, akkor is ha fàj!

2011. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

cöhh, utánad legalább várt 2 hónapot...

az én exem kb. 3 napot

1 évig bőgtem, bezárkóztam, stb. párszor randiztam, de mind barmok találtak be, nem sikerült...

aztán 1 éve elkezdtem bulizni, minden hétvége csüt.-péntek-szombat iszunk a b.nőimmel jól elvagyok...

exem azóta is "boldog" a csajjal...elfogadtam, lesz.rtam nagy nehezen...erre írt nemrég, találkoztunk

azóta a szeretője vagyok

na ez az, amit NE TEGYÉL! :)

bulizz. keress más pasit, őt meg felejtsd el.

20/L

2011. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, van ilyen, SZÍVÁS! idővel elmúlik majd és újra szép és jó lesz minden.
2011. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Leginkább azt javaslom, hogy intézd úgy, hogy ne tudj RÓLA semmit. Töröld közösségi oldalról, fb-ról tiltsd a postjait (én még a barátai postjait is tiltottam, nehogy véletlenül úgy halljak felőle vagy lássam a kommentjét) e-mail címlistából szintúgy törlés, msn, skype, de még a telefonodból is a számát.

Nem volt fair... nézd nagylány, ez sose fair, legalábbis nekünk aki megszívja sose az, de sajnos ha így alakult, akkor el kell fogadni. Nyilván megvolt az oka, hogy szétmentetek.

2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!