Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezzel megsértenénk a vendégeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megsértenénk a vendégeket? Félek sokan túl konzervatívak ) :

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk elkerülni az "eladó a menyasszony" mizériát. Mivel amúgy sem átlagos esküvőt szeretnénk rendezni, talán már senki nem akadna fent az ötletünkön :)

Kitennénk egy kis barbie ház-szerű dolgot amibe bele lehet dobni a pénzt, és kiírjuk alá, hogy ilyet szeretne az ifjú pár...

Természetesen frappáns kis szöveggel a meghívón, megpróbálnánk felkészíteni rá a vendégeket. 21/L


2011. jan. 20. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet! max ne kérjetek nászajándékot
2011. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy nászajándék, vagy pénzkérés. A kettő együtt túl lehúzós.
2011. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mindig van olyan ember, akinek ez, vagy az nem tetszik. én szerintem ez így ok, azzal a pár szájhúzóval meg nem kell foglalkozni.
2011. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezen senki se sértődhetne meg, Még ha vidéken is tartjátok! sokkal jobb, mint az eladó a menyasszony-féle táncika :)
2011. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy rendben lenne, de azért elöre "szivárogtassátok ki", hogy ilyesmit akartok, hogy fel tudjanak készülni "lelkiekben" is, meg készpénzzel si.
2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha visznek nászajándékot, és azonfelül ezt kiteszitek és kiírjátok, udvariatlanság, kb úgy jön le, mintha csak azért lenne az esküvő, hogy megszedjétek magatokat rajta. Ha pénzre van szükségetek, akkor meghívóban viccesen megfogalmazva írjátok bele, hogy tárgyi ajándék helyett a pénz jönne jól. Egyébként meg, ha ennyire kell a pénz akkor mi bajod a menyasszonytánccal? Minden esetre én elég sértőnek venném, hogy viszem az ajándékot, és utána még kiraknak egy házat, mint valami urnát, hogy oda még dobjak be pénzt... és ez nem konzervatívság kérdése!
2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A párom családjánál nem szokás a nászajándék, csak a pénzosztás :S Az én meghívottjaim szintén így gondolják, innen jött az ötlet. Ajándék biztos hogy nem lenne, csak ha külön mi kérnénk... de így egyszerűbb, mint a sok ízlésficamos ismerőstől gyűjtögetni a csillivilli izéket :D
2011. jan. 20. 14:09
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
14:06-nál a pont.teljesen igazat adok neki....
2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

miért olyan nagy ügy a menyasszony tánc,ha a pénzt meg akarjátok?

szerintem is inkább nászajándékba kérjetek pénzt,és megemlíthetitek,h nem lesz eladó a menyasszony,így aki akar,annyival több pénzt tesz a borítékba,mint amennyit a kalapba tett volna

2011. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó gondolat,aki ajándékot visz és nem tud adni pénzt,az így sem ad,aki viszont tud adni pénzt,az bedobja...ennyi
2011. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!