Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem, nem...

Mit tegyek ha úgy érzem, nem éltem ki magam, valami kimaradt az életemből?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mostanában (az utóbbi pár hónapban) úgy érzem, valami kimaradt az életemből. Igaz, sokat jártam bulizni, azzal nem is lenne gond, de 15 évesen kezdtem el bulizni járni, és csak 20 évesen lett barátom. Vele vagyok 4 éve szerettem és szeretem is, de mostanában úgy érzem nincs valami rendben. Jobban besértődöm bizonyos dolgain, mondatain, van amikor kedvem sincs igazán találkozni vele. Viszont amikor már megvolt a találka utána boldog vagyok, és sokszor rájövök nekem nem kell más. Mégis mostanában egyre inkább vágyom arra, hogy nélküle, barátnőkkel mehessek el bulizni, kicsit ,,nélküle élni". Akár még a pasikhoz is nyitottabb lennék, rajta kívül még nem feküdtem le senkivel. Annyira bánom hogy nem kezdtem el hamarabb pasizni, olyan 16-17 évesen, de akkor azért nem pasiztam mert féltem a párkapcsolattól, nem éreztem magam komolynak rá. De visszagondolva, főleg hogy látom hogy a mai 15 évesek már nagyba pasiznak, bánom hogy én nem kezdtem hamarabb. Ne értsetek félre, nem egy kis ribi lettem volna, csak hamarabb elkezdeni. Tudom, hogy ezen már hiába bánkódom, de most mit csináljak? Késő van már, ugye? Barátomra visszatérve, egyszerüen nincs erőm szakítani, főleg azt mondani indokként, hogy élni akarok. De akkor maradjak így? Mit csináljak?
2011. aug. 7. 19:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és 24 éves vagyok, lány.
2011. aug. 7. 19:32
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a barátoddal, kétes értékekért ne adj fel egy igazi értéket. A szerelmi kalandok nem igazi értékek.
2011. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanmár, miért lenne késő??


24 éves vagy, nem 84.


Előtted az élet. Én a helyedben elkezdenék másokkal ismerkedni és szórakozni. Teljesen érthető, hogy szeretnéd magad kiélni. Inkább most tedd, mint egy férj és gyerekek mellett.


Ja és szórakozni, ismerkedni sosem késő.

2011. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem most, hogy 24 vagy, erzed, hogy fel kell nonod es tudat alatt megijedtel az ezzel jaro felelossegtol. En is 20 voltam, mikor parkapcsolatot kezdtem. Ez miert keso? Szerintem meg jol tetted, hogy vartal, minden okkal tortenik. Az is, hogy igy alakult neked. Lehet, hogy mar teljesen kiegett lennel...ki tudja, hogy jobb lenne-e a sorsod. Valoszinuleg teljesen mas ember mellett lennel. Mit tegyel? Gondold at, hogy neked mi a legfontosabb es beszelj a baratoddal is, ha valami nincs rendben, mert nem gondolatolvaso.
2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értek vele egyet.


Ha már most benne van ez az érzés, miért is nyomja el és élje le így az életét?

2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Menj ki a diákszigetre, rúgj be és vesd be magad a tömegbe. Ott kiéled magad egy életre.
2011. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

A legtobb kapcsolatban ez a baj, hogy szinte egymast birtokoljak a felek es nem engedik meg, nem fogadjak el azt, hogy a tarsuk, a partneruk egyedul, vagy massal elmenjen szorakozni. Pl. a te esetedben, miert nem mentel el a baratnoiddel egyedul szorakozni?

Jelenleg mar unalmas ez igy, masra vagysz, de ezt most is megtudod tenni, azert meg nem kell szakitani, viszont fogadja el a parod azt, hogy most a baratnoddel mesz moziba, vagy setalni es nelkule!

Ezt az elejen igy kellett volna bevezetni, akkor most nem tartanal itt.

2011. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vágyak vannak benned, valószínűleg nem vagy már szerelmes a barátodba, csak az évek alatt kialakult ragaszkodás köt hozzá. Mindkettőtöknek jobb, ha nem erőltetitek a kapcsolatot. Aztán lehet, hogy még visszataláltok egymáshoz, de szerintem nem érdemes elnyomnod magadban ezeket a késztetéseket, mert hosszú távon úgyis visszaütnek, és sokkal rosszabb lesz, ha házasként, közös gyerekekkel jössz rá, hogy nem bírod tovább elviselni a helyzetet.
2011. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a pároddal,hogy időnként nélküle is elmennél bulizni,a csajokkal,ő is mehet a barátokkal.

Ha szerelmes vagy és szereted is akkor nehogy azért szakíts vele,mert nem élted ki magad.

Én is ugyanezen gondolkodtam,hogy nem éltem ki magam,2 éves kapcsolat..Hát szakítottunk,szerettem még,lefeküdtem mással,és közel sem volt jó érzés.Végig a volt barátomra gondoltam,hiszen rájöttem,hogy egy-egy kaland " nem éltem ki magam" indokkal fel sem ér a szerelemmel.

Most van másik barátom,még nem vagyok belé szerelmes,ez egy régi történet,hogy okulj belőle.

25L

2011. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!