Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen jöttem össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen jöttem össze a barátommal,8évvel idősebb. Mára úgy érzem, minden kimaradt az életemből, amit egy fiatal átél. Nem egyeznek a céljaink. Véget akartam vetni a dolognak 5év után, nem sikerült. Végül megcsaltam, rájött. Kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Most 24 vagyok és sok minden összefűz minket,közös lakás,lakáshitel,munka. Mindentől függetlenül jól kijövünk egymással, jól érezzük magunkat együtt. Félek, úgy érzi, h átvágtam, mert ő már gyerekeket szeretne és ennyi idő után újra elölről kezdheti.
2009. febr. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
ha szereted es jol kijosztok xtem ne hagyd ott mert nagyon meg fogod banni. az h nem egyeznek a celjaitok.... probaljatok osszehangolni. menj el egyedul bulizni, kiranduljatok v akarmi. a bulikon kivul a pasikra erted h kimaradtak? hat.... lehet igy nagobbat veszitesz mint 1 csomo numeraval. tini mar ugysem leszel. jarjatok bulizni, probaljatok ki uj dolgokat. ha meg vannak erzelmek semmikepp ne hagyd ott!
2009. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a barátod 25 évesen összejött egy 17 éves lánnyal, számítania kellett volna arra, hogy a tempótok nem egyezik, és csak ennek tudatában kellett volna vállalnia a kapcsolatot. Megjegyzem, 8 év korkülönbség azért nem a világ, - ismerek ilyen párokat - és a barátod még most is csak kb. 30 éves - sok férfi ennyi idősen még kifejezetten szeretne várni a megkomolyodással - nagyok az egyéni különbségek.

Nem életkor függvénye, hogy a "fiatalságodat" kimaradtnak érzed - egy huszonéves sráccal még nyugodtan megtehetted volna/megteheted azokat a dolgokat, mint egy korodbelivel. Ha csak nem arra gondoltál, hogy több emberrel összejössz.

Gondold/gondoljátok végig, mi a fontosabb neki: a gyerek, vagy Te; illetve Te szeretnéd-e őt, ha felhagy a sürgetéssel. Ha együtt maradtok, akkor tudtok-e új lendületet adni a kapcsolatnak? Mit tesztek ennek érdekében?

A lakáshitel, bla bla ba nem elégséges indok, mert attól nem lesztek szerelmesek egymásba. Ilyen fiatalon még kár ilyen "földi" dolgokra alapozni egy (esetlegesen amúgy kihűlt) kapcsolatot - hiszen még gyereketek sincs!!!

Amiatt ne féltsd, hogy "kezdheti előlről", egy egyedülálló férfi mind a tíz ujjára fog gyermekre vágyó 30 körüli nőt találni. Csak ezért ne maradj vele.

2009. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha úgy érzed, hogy kimaradtál bármiből is, akkor nem vagyok se boldog, sem elégedett a mostani helyzettel. Ha tényleg ez probléma köztetek, akkor jobb ha elválik az utatok. (De nem foghatod arra a divatos szlogenre a dolgot, hogy 'ki akarom élni magam', mert ilyen nem létezik.)

Nekem bizonyos dolgokat nem kell átélnem, hogy tudjam milyenek, így nem is vágyom rájuk...nem vágyok más férfiakra, ha a párom mellettem van, se más élményekre...

Ha van vmi amit ki szeretnél próbálni, próbáld előbb a pároddal. Mondjuk a megrendült bizalmat már nem lehet helyrehozni.

2009. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem maradtál le semmiről! Én 38 évesen kezdtem bele az életbe, mert "fiatalon" nem jártam sehova.

Mondd el neki mit szeretnél... mozi? koncert? utazás? kirándulás? Ha szeret, igyekezni fog azon, hogy együtt átéljétek ezeket a dolgokat.

Persze ha már nem szereted és nem tudod mellette elképzelni az életet, hitel, lakás tökmindegy, ezeken el lehet osztozni, de csak anyagi okokból nem érdemes együtt maradni, mert később még jobban megbánod, és akkor már nem 24 leszel hanem 44, na akkor aztán már pisloghatsz! Bár még 60 évesen is újra lehet kezdeni, csak akkor már óvatosan kell bánni a Bunjee Jumpinggal!

2009. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!