Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem azt hogy sok...

Csak én érzem azt hogy sok minden kimaradt az életemből?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és eddig még soha nem volt barátnőm, volt akivel össze akartam jönni de ő csak került.

A legtöbb 20 évesnek nemhogy barátnője/barátja van hanem aktív szexuális életet él, sőt van olyan volt osztálytársam aki már házas és gyereke van, nekem meg nemhogy barátnőm nincs, de még szűz is vagyok és nem smároltam soha.

A korombeliek állandóan bulikba járnak de engem senki se hív bulizni, nem vagyok népszerű, alig ismernek itt a környéken. Évente 2-3 alkalommal megyek buliba, idén eddig 3-szor voltam. A haverjaim vagy nem járnak buliba, vagy nem engem hívnak el buliba.

Szilveszterezni már 5 éve nem voltam. Előtte is csak ismerősökhöz mentünk, az nem volt buli, csak egy összejövetel. Úgy néz ki idén se megyek, mert ha az utóbbi években se hívtak akkor most se fognak.

Normális ez hogy nem hív senki?


2010. okt. 29. 18:10
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem komoly önértékelési gondjaid vannak, és bizony ha valakinek nincs önbizalma az meglátszik és azt az emberek elkerülik... Az Önbizalom és az, hogy hogy adod el magad, az adja a rólad kialakított kép 60 százalékát...bízz magadban...és ha úgy érzed, hogy vannak hibáid akkor ne keseregj miattuk, hanem tegyél ellenük elvégre ez a te életed, senki nem fogja helyetted élni....van egy mondás..: " Segíts magadon, és az Isten is megsegít"..ez az egyik legigazabb mondás a világon....ha nem hívnak bulizni a barátaid annak több oka is lehet..próbáld meg kideríteni..lehet, hogy azt gondolják, hogy te nem vagy az a bulizós fajta, vagy nem bírod őket, vagy az is lehet, vagy más oka van...akár meg is kérdezheted, hogy mennek e valahova és te is mehetnél-e velük...De Ne legyél nyomulós! azt senki se szereti...vedd lazán...és ha nem hívnak el ne ess kétségbe, biztos lesz valaki aki hozzád hasonlóan bulizni szeretne menni, de még nincs kivel..gondold át, hogy miért van az, hogy (elmondásod szerint) nincs túl sok haverod...persze nem biztos, hogy benned van a hiba..de először mindig nézz magadba, lehet, hogy rá fogsz jönni...sok sikert;)

2010. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátnő - dologgal 20 évesen még egyáltalán nem vagy lemaradva, szerintem (25 L).

A bulizás meg: szeretsz te egyáltalán bulizni, vagy csak azért zavar, hogy nem hívnak, mert "úgy normális", ha bulizni jár az ember? ;) Nyugodtan választhatsz magadnak más hobbit is!

Ha meg szeretsz, akkor nagyon egyszerű, ha bulizhatnékod van, hívj te embereket, hogy nincs-e kedvük ide vagy oda menni veled. A többség persze sose ér rá, de páran biztos akadnak.

2010. okt. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz rávenni akárkit is hogy menjünk buliba. Általában más buliba hívták őket, nem akarnak menni vagy nem érnek rá.

Sokan csodálkoznak hogy 20 évesen nincs senkim.

2010. okt. 30. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt az életedből az a hülyeség. Hogy ez jó vagy rossz-e, már döntsd el te magad...
2010. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, mintha az én életemet írtad volna le...
2010. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!