Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ő nem keres, akkor én sem...

ő nem keres, akkor én sem keressem?

Figyelt kérdés
28/l vagyok.A párommal 3 hete szakítottunk, békével!3nap múlva felhívtam,hogy hoyg érez,mit gondol.Azt mondta úgy gondolja jobb lesz külön.Ő azóta se, keresett!Én néha majd meghalok, úgy felhívnám, de közben meg azt is érzem, hoyg csak felzaklatna ha hallanám a hangját.Sírnék.8 évet zártunk le.Szerintetek ne keressem,ha ő sem teszi?Azért ebbe a kategóriába írtam a kérdésem, mert itt talán több felnőtt jár!Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. ápr. 5. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd! Csak magadnak ártanál! Legyen benned büszkeség, még ha így nagyon fáj is. Valószínűleg az exed távolságtartó és érdektelen hangnemben beszélne veled telefonban, amitől még rosszabbul éreznéd magad, hisz még meg is alázod magad ezzel.

Nagyon sajnálom, borzalmasan fájhat most neked, tudom, de légy erős! Kitartást!

Megkérdezhetem: nem éltetek együtt a 8 év alatt?

2011. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem vagyunk ugyan egy párkapcsolati szakértő de úgy gondolom, ha egyszer véget ért, akkor véget ért. Nyilván okkal történtek a dolgok, most még nem látod ugyan, de egy békés lezárás sokkal jobb, mint a másikat marni, ahol lehet. Friss még a dolog, 8 évet nem lehet kidobni csak úgy az ablakon, mintha meg sem történt volna. Avval csak magadat kínoznád, ha felhívnád, nyilván okkal nem keres ő se téged. Nincs értelme. Kezdd el feldolgozni és lezárni lassan a dolgokat magadban. Véget ért. És ha nyitott szemmel jársz, valami új is elkezdődhet.
2011. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egy ideig inkább ne, később is csak akkor, ha jelét adja, h nyitott a kommunikációra. remélem mielőbb megtalálod a boldogságot
2011. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne keresd. Egyrészt megalázó lenne számodra a helyzet (ismét), mert az exed azt látná, hogy töröd magad utána, Te pedig már nem kellesz neki. Ez kegyetlen érzés!!!


A másik pedig, hogy ha még az exed érez valamit irántad, akkor jobb megvárni, hogy ő keressen. Hogy hiányozzál neki. Inkább ilyenkor jobb taktika titokzatosnak lenni, eltűnni egy kicsit a "süllyesztőben". Egy idő után felébred benne a kíváncsiság, hogy mi lehet veled! (kivéve persze, ha tényleg nagyon megúnt, vagy összevesztetek, bár írtad, h békében váltatok el).

2011. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Együttéltünk.

Igazából nem beszélne velem bunkónk, lekezelően és nem lenne távolságtartó.Nem így váltunk el.Tudom, hogy bármikor hívhatom.De nekem ez nem jelenti azt,hogy élni kell a lehetőséggel.tudom hoyg kedves lenne,és nagyon bőgnék.De annyira-annyira rossz,hogy így bírja,egyszer sem keresett.

2011. ápr. 5. 23:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem a bunkóságról van szó, hanem a szakítás pszichológiájáról... :((


Amúgy lehet tudni, miért mentetek szét? Közös döntés volt? Valaki hibázott? Vagy elhidegültetek egymástól?

2011. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Közös döntés volt, mert a párom az évek során besavanyodott a munkamániától és totál csak ült, állt vayg aludt mellettem,egy moziba sem akart már eljönni.Ez nagyon rossz volt nekem,kértem,hoyg változtasson.Azt mondta ,sajna nem tud megvltozni, bár nagyon szeret engem.Mivel szeret,nem akar a nem törődömségével bántani.Megértettem.Megbeszéltük,békével ment el. Ez egy iszonyat.Nem kívánom senkinek.
2011. ápr. 5. 23:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát én meg tudlak érteni. Nekem is volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, ami emiatt ment tönkre. Csak nálunk én voltam az "otthonülősebb", és a barátom a jövős-menős-pörgősebb... és belefásultunk, hogy ő mindig menne, én meg nem. Szétváltunk.


Azóta mindketten megtaláltuk a hozzánk illő párt, gyerek van nálunk is, az exnél is már.


És tudod mi a vicc? Hogy most már én nem vagyok itthonülős, ő meg az lett!!! :)) (a bátyjától tudom, akivel jóban vagyunk).

2011. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell taktikázni. Ha úgy érzed, beszélnél vele, hívd fel nyugodtan. Kettő dolog történhet: 1. vagy összejöttök, 2. vagy ha bunkó, kiábrándulsz belőle, és közelebb jutsz ahhoz az állásponthoz, hogy valóban jó döntés volt. Párkapcsolatban soha nem taktikázz, azt megbánhatod, de a valódi érzéseket nem. Ha kimondod, amit érzel, abból nem lehet baj.
2011. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És nem fogsz azon gondolkodni mi lett volna, ha megmondod neki, mert talán ő is csak büszke volt....
2011. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!