Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

Adott egy 23 éves -korukhoz képest meglepően érett és normális- pár, másfél éve együtt vannak, minden a legnagyobb rendben. A fiúnak van egy 19 éves lány ismerőse, akit egy hisztis, gyerekes, hülye, buta, pi**ának tart, külsőre sem jön be neki, de a csaj viszont nagyon nyomul, pofátlanul próbálkozik már hónapok óta. A fiú közben a párjával tervezgeti a közös jövőjüket, mondja, és mutatja neki, hogy mennyire szereti, igyekszik mindig a kedvére tenni, a közös terveikről áradozik az utolsó pillanatig. Erre egyszer csak fogja magát, és minden előjel nélkül szakít a barátnőjével és rögtön összejön az egy hónappal ezelőtt még „éretlen kis csitrinek” titulált leányzóval. Teljesen átveszi a gyerekes stílusát, olyanokat csinál, amiket néhány hete még nevetségesnek nevezett.

Mit gondoltok, ez mégis hogy történhet meg? Egy felnőtt (???) „férfi” hogy fordulhat ki magából ennyire, ilyen hirtelen? Egy érettnek tűnő személyiség hogy vehet egyik pillanatról a másikra 360 fokos fordulatot? Mennyire lehet ez komoly és végleges? Csak a f@rkánál fogva vezetik?


2011. aug. 8. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

volt pár szexmentes nap és a f@rok átvette a vezetést ...

;-)

2011. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet megkapott tőle olyasmit, amit tőled nem. Lehet az bármi.

(Írhattad volna 1 szám, 1 személybe, mert úgyis látszik, hogy te vagy az elhagyott barátnő)

2011. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akartam titkolni, hogy én vagyok az elhagyott barátnő, szerintem elég egyértelműen fogalmaztam...

Nem voltak szex mentes napok, ha találkoztunk, mindig volt a szex, a szakítás előtt 3 nappal is.

2011. aug. 8. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen már kár rágódni :( Nincs rá igazából értelmes válasz, sajnos az emberek kiszámíthatatlanok. Ha valaki nagyon kiszámítható lenne,akkor nagyon egyhangú lenne az élet.

Remélem hamar túljutsz rajta!

2011. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

2 hónapja történt, de akkorát csalódtam benne - nem csak mint a szerelmemben, hanem úgy általában emberileg is-, hogy úgy érzem, kezdek túl lenni rajta már most, pedig én tényleg nagyon szerettem. De csak akkor tudnék igazán megnyugodni, ha észhez térne, és bocsánatot kérne, függetlenül attól, hogy én ezek után akarnék-e még tőle valamit.

2011. aug. 8. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, miért is kéne bocsánatot kérnie a volt pasidnak? mert nem olvastam hogy megcsalt volna. eléd állt, megmondta hogy szakítani akar, és összejött a másik nővel. Fiatalabb férfiaknál elő szokott fordulni, hogy szidják azt a nőt aki tulajdonképpen tetszik nekik. Ezért mindig gyanús ha egy pasid korabeli hapsi nagyon kritikusan nyilatkozik egy nőről, mert azt vagy tényleg úgy gondolja, vagy nem :)


Ettől még szerencsés, hogy te kiábrándultál belőle, legalább nem eszed magad miatta.


erre szokták azt mondani, hogy lehet hogy a közös jövő tervezgetése kissé megrémísztette, ezért inkább kihátrált. Ez előfordul.

2011. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán már rég elmúlt a szerelem és a csitri épp jó ok a szakitásra és átmeneti ágybetétnek, gyáva volt kimondani hogy nem veled képzeli a jövöt.
2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a vicc az egészben, hogy pont ő tervezte a jövőt. Én sosem nyilatkoztam így, még néhány hónap távlatában sem, pont azért, hogy nehogy megrémísszem. Ő jött mindig azzal, hogy mi lesz pl. jövőre, hova megyünk jövő nyáron nyaralni stb., még meg is lepődtem, hogy férfi létére ennyire előre gondolkozik.... Az utolsó pillanatig eljátszotta, hogy mennyire szeret...Nem tudom, mire volt jó ez a színjáték, mert én így semmi átmenetet nem éreztem.

A bocsánatkérést azért írtam, mert a szakítás után elég csúnyán bánt velem (ezt most nem részletezném), és egyértelmű, hogy hazudott, az hogy megcsalt-e valójában, kétséges, bár én úgy gondolom, igen.

2011. aug. 9. 07:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Mért tartotad vele a kapcsolatot a szakitás után, ilyenkor le kell higadni érzelmileg és hanyagolni egymást.
2011. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!