Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz folyton engem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz folyton engem? Mit gondoltok erröl a történetröl?

Figyelt kérdés

Ezelőtt kb fél évvel megpróbált felszedni egy bulin egy srác, de én mindig eltoltam őt magamtól.

Rá 2 hónapra megint beszéltem vele, ő csak bókolt, felhozta témának azt az estét, amikor azon a bulin bepróbálkozott nálam.

Erre rá egy jó hónapra voltam egy lagzin, ahol ő is ott volt(mint zenész), és akárhányszor ránéztem, ő mindig engem nézett.

Egy bulin sétáltam egy fiú ismerősömmel, őt pedig egy csajjal láttam beszállni a kocsiba(mikor meglátott engem, mintha lefagyott volna, nem köszönt, csak nézett). Rá 2 órára visszajött(akkor már egyedül) de én akkor már rá se néztem, nem is foglalkoztam vele.

Rá 1 hétre szintén bulin voltam, őt pedig egy csajjal láttam; a csajt kísérte "haza"(nem itt lakik a csaj, csak a rokonoknál volt, mivel elég messze lakik).

Azóta majdnem 1 hónap telt el, de ma a templomban azt vettem észre(mise végén), hogy engem néz.


2011. okt. 2. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézhet vajon? Mert tetszel neki.. Istenem ennyire ne legyél már egyszerű..
2011. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg téged is szívesen haza kísérne.
2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mus musculus ***** válasza:
Gyönyörködik benned :D
2011. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki:))

Miért nem szólítod meg te?

Vagy neked ő nem jön be?

2011. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

valóban elég egyértelmű hogy bejössz neki és azért.

amikor meg ledermedt az azért volt mert megláttad hogy másik csajjal van és lesokkolta hogy lehet akkor esélye sem lesz már nálad.

2011. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Modjuk akkor én is egy sráccal sétáltam. De ha azért is lett volna, mert meglepődött, akkor rá egy hétre miért kísérte haza azt a csajt?
2011. okt. 2. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!