Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e olyan, hogy valakinek...

Lehet e olyan, hogy valakinek soha nem lesz családja, egyedül éli le a életét? Nem feltétlenül azért, mert nem akart férjet, gyereket, hanem mert így hozta az élet. Ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés
És esetleg soha nem is szeretkezett senkivel.
2009. ápr. 11. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy 32 éves nő ismerősöm. Nagyon szép kis nő, jól öltözködik, érdekli minden, de még volt kapcsolata. Talán ami hibája lehet az "esze". A munkája miatt, szinte soha semmire nem jut ideje, nemhogy egy jól működő kapcsolatra. Bár tény,(ezt soha nem fogom megérteni) a férfiak se nagyon közeledtek felé...


De nyugi, biztos fogsz találni valakit. Miért gondolod azt, hogy nem lesz senkid? Hány éves vagy? Csak legyél türelmes és járj nyitott szemmel, és betoppan a nagy szerelem. A mai világban ha valaki nagyon akar valakit, azt meg is kapja. Ha minden kötél szakad, akkor pedig ott vannak a netes tárkeresőkm, ahol ugyanilyen dolgoktól tartó emberek regisztráltak.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy van ilyen nem is 1-2. Ismerek jó pár embert, akik sosem alapítottak családot. Ezeknek nagy része szeretett volna, de úgy érezte, hogy az igazi nem jött el, így nem házasodott meg és egyedül élte le az életét. Most már a többség nagyon bánja, de van olyan, aki nem bánja meg...nem vagyunk egyformák.
2009. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
63%

Nálunk a suliban van egy 40 év feletti tanár, aki a kolegáinak elmondta, hogy szűz. Persze a tanárok elfecsegték a diákoknak, és mára az egész suli tudja. Na őneki soha nem lesz senkije, és el nem tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet így élni. Volt olyan hogy órán kihívott az a tanát egyik osztálytársamat a táblához (példát megoldani), és ameddig a tanár kikeresett neki valamit a könyvből felírta az osztálytársam a táblára, hogy SZŰZ és egy nyilat vezetett a tanárra :) na ezen jól elnevettük magunkat. Mire tanárbácsi táblára nézett persze már nem volt rajta az írás. De van még egy 33éves tanárunk is, akinek szintén nem volt még barátnője, és még az anyjával él :)

Meg a barátnőmnek az apjának volt kolegája szintén ebben a cipőben járt, már elmúlt 40éves, és egyik napról a másikra váratlanul a vonat elé ugrott :(

2010. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 21. 15:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. fantasztikus az oreg holgy 90 felett van. a mai napig kocsit vezet olvas erdekli minden a vilagon. genetikailag is szerencses fiatalos jo a memoriaja az egeszsege. a csaladjukban tobb ilyen hosszu eletu ember van. az oreg holgy fonover volt egy korhazban azt hiszem 45 evig mielott nyugdijba ment. ugyanott lakik azt hiszem fiatal kora ota abban a hazban el. nagyon bajos tunemenyes teremtes , bar en lennek ilyen majd abban a korban ha megerem egyaltalan;-))) ja nem Mo on elunk mar regota es o is termeszetszeruleg itteni lakos.
2015. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elég régi kérdés, de gondoltam írok ide...Nekem is van, nem is egy. Az egyik anya keresztanyja,neki ugyan volt 2 tesója, de már nem élnek. Én meg a tesóm próbálunk rá nagyon vigyázni, én vagy, hogy onnan megyek suliba. Amúgy nem garancia rá, hogy az lesz a legrosszabb, akinek nem volt családja, de a magány rossz dolog.
2015. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!