Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem húznak le a...

Titeket nem húznak le a családi kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Én komolyan mondom, már egyre ritkábban olvasom ezt a topicot, mert csupa lehangoló kérdést tesznek fel: pl. mi értelme az életnek, munkanélküli vagyok, elhagytak, öregnek érzem magam, magányos vagyok, gondolkozom az öngyilkosságon.

Néhány kérdés elolvasása után, kb. úgy érzem magam, mint aki legszívesebben felvágná az ereit:D.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. aug. 10. 00:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok elkis ember, így pont nem érdekel, ha van egy jó tanácsom, azt leírom, de nem alszom rosszul mások problémái miatt.
2011. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak néha pillantok ide, ha nem pörög a babás fórum, mint pld. már ilyen későn. Nem szeretem én se. Főleg a "miért ilyen az anyám" típusú kérdéseken ugrok már túl megnyitás nélkül. Borzasztó! :( És tényleg borzasztó életek vannak. :(
2011. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem az olyan keseritenek el amikor gyerekek vagy anyukák kérnek tanácsot,mert nagyon szegények,meg/vagy nagyon durva családban élnek.Pl.az apa iszik,fenyegetőzik,bújdosniúk kell,veri őket,nincs mit enniük.

Az ilyet tapasztalatból is úgy áttudom érezni és olyan rossz,hogy nem tudok igazán segiteni nekik...

És szinte minden nap olvasni itt ilyet.

20/l.

2011. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehúznak,inkább csodálkozok.Akik ide írnak,köztük én is,elég problémás életet élnek(legtöbbjük).Olvastam azt a kérdést az előbb,amelyikben a kérdés feltevője írta,hogy a pasija kidobta csak úgy este fél nyolckor gyakorlatilag úgy,hogy tudta,hogy nem lesz hova mennie..és idegenek(!!) segítettek neki!Nem szép dolog ez,hogy az embert a sajátja kidobja,nem segít rajta,de más..az idegen az segít általában.Pedig aztán az idegennek oka se lenne a segítségre!:S
2011. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem,én is keveset vagyok itt:)))Csak ha látom a főoldalon,hogy van valami érdekes,akkor lépek be,de van úgy,hogy azt is megbánom:)
2011. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
2011. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Munkanélküliség, magány, betegség... Mi ebben élünk, nekünk ez a természetes, olyan, mint másnak a májkrémes kenyér: nincs benne semmi érdekes és semmi lehangoló :-D
2011. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, akinek nincs problémája, az nem nagyon kérdezget itt. Szóval valamilyen szinten evidens, hogy itt negatív hangvételű kérdések születnek többségben. És sok embernek már az is segít, ha kicsit következmények nélkül kiöntheti a lelkét.
2011. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jól látod. de én legtöbbször tizenéves világfájdalmas gyerekeket látok, akik unatkoznak a nyári szünetben, hogy a legjobb barátnőjükkel most épp összekaptak jajj egyem meg de aranyos ez inkább. csak ennek mi köze a családhoz :S v most ez a mit jelent angol xD..
2011. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nekem is elveszi az életkedvem ez a kategória:D nem vagy egyedül
2011. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!