Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein-nel kapcsola...

100% Whey Protein-nel kapcsolatos kérdések!?

Figyelt kérdés
Hány éves kortol? Napi hányszor? Mikor? Mennyit? Mibe? Alkoholt lehet mellé fogyasztani (egyáltalán vagy csak keveset esetleg gyöngépp italokat pl csoki,sör)?
2011. okt. 14. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"gyöngépp italokat pl csoki,sör" ez mi? miért gyengépp a csoki?


ez a termék egy fehérje koncentrátum, kaja. akkor eszed, ha pl. edzés utánra gyors felszívódású fehérje kell, vagy épp nincs otthon egy adag csirkéd. rá van írva az adagolás, de egyébként tőled függ mennyire van szükséged. vízbe bele, inni szájjal :)

alkoholt miért iszol? ha testet építesz nem iszol. ha nem építesz, akkor minek fehérje por? :D

2011. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán szoktam inni, tényleg...és azt kérdeztem h lehet e azt a keveset is. De ha nem az sem baj...már nem ittam 3 hónapja egy kortyot sem! Nagyon fontos nekem az edzés! Már 4 éve csinálom csak proteinnel gyorsabb hatást érnék el! 19F
2011. okt. 14. 13:51
 3/15 dirtboy ***** válasza:

4 éve csinálod és nem tudod hogy mit, hogy, menyit?

azta ilyenről még nem halottam soha.

ezt olvasd sürgősen: [link]

2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
öö..hány éves kortól lehet csirkét enni? :)
2011. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 dirtboy ***** válasza:

ejnye Try!, ne keverd össze a protein port a csirkehússal.

a csirke húshoz meg kell várni még kinő az ember foga,de a proteint pormegivásához nem kell fog,szóval mehet korában is mint a hús.

:)

2011. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, csirketurmixról még nem hallottál? :D
2011. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:
még nem,biztos finom :)
2011. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4 éve csinálom tisztán, szer nélkül! Ez furcsa? Már rengeteget olvastam róla de kiváncsi voltam a tapasztalataitokra! Elég baj hogy rögtöb fikázzátok a másikat! Képzeld nem tudom h kell szedni a szert mivel soha nem csináltam!
2011. okt. 16. 10:22
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérdezni nem szégyen, de ha fikázod a másikat mert nem tud valamit na az AZ! Az edzésről súlyzásról rengeteg dolgot tudok, 4 év alatt lett tapasztalatom! De hogy nem hallottál olyanról hogy valaki tisztán edz az meg nekem fura! Ám bocs mindent tudo xD
2011. okt. 16. 10:29
 10/15 dirtboy ***** válasza:

csak tudod az a baj hogy a tápkieg. nem szer,és ha tápkieget használsz attól még ugyan úgy tisztán edzel mivel a tápkieg. nem tartalmaz hormonokat meg izomfelpumpáló /ahogy egyesek mondják/ anyagokat hanem tiszta táplálék por formában.

amit te gúnyolódásnak néztél azt olvasd végig még egyszer mert benne van a válasz arra hogy hány éves kortól lehet.

azt meg hogy mennyi kell neked a táplálkozásod dönti el.

a lényeg hogy meglegyen a napi 2g/tskg protein,amennyi ebből hiányzik azt fedezd a protein TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐből.

ha egynél több kell majd akkor szerezz be egy kevert proteint is mell mert úgy jobban megéri mivel csak edzés után jó a tejsavó,a nap többi részében hülyeség lenne tejsavót inni.


ezt nézd végig: http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2011. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!