Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra lehetne még kezdeni a...

Újra lehetne még kezdeni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm még gyerekkoromban,olyan 13 éves koromig elválaszthatatlanok voltunk,mindennap együtt voltunk,mindent együtt csináltunk.Aztán ahogy beléptünk a tini korban,én is megváltoztam,meg ő is,és elszakadtunk egymástól.Valamiért nem kerestük egymást.Nem tetszett az akkori viselkedése.Ennek már 4 éve,ha nem több.Mostanra viszont már megváltoztam,más hogy gondolkodom,és szeretném újra kezdeni vele a barátságunkat.Szerintetek lehetséges lenne?Egyáltalán hogyan?Mit mondhatnék neki?

18/L


2011. aug. 10. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeretné, hogy újra jóban legyetek, akkor menjetek el egy cukrászdába, kávézóba, jó időben strandra, valahova, ahol lehet beszélgetni. Mondjátok el, hogy mi nem tetszett a másikban, és hogy mit gondoltok az "újrakezdésről", még ha eleinte csak haverként is. Sok szerencsét!
2011. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!