Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam lehet, hogy Meleg?

A fiam lehet, hogy Meleg?

Figyelt kérdés

22 éves és nincs neki barátnője.Folyton a haverjaival lóg.Néhányuknak már van barátnője. Ráadásul még szűz,mert azt mondta addig nem fekszik le senkivel amíg nem házasodik vele össze.Ez már nagyon nem "divat".

Már beszéltem vele erről és mondtam neki ,hogy ha meleg akkor is szeretem és nem érdekel,hogy más mit szól és,ha lesz barátja azt is elfogadom.

De az állítja nem meleg! Meg,hogy meg mondaná,,

Miből lehet azt észre venni ha meleg?


2011. aug. 10. 15:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Jó képű srác,nem hiszem,hogy nem teszik a lányoknak.De nem járnak pld. discóba, ahol több a lány.

Kérdezte valaki,hogy vallásos-e? Igen az,,nagyon is hisz Istenbe!

Ide jár: [link]

2011. aug. 10. 16:50
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem meleg, dehogy...


Van egy 26 éves ismerősöm (fiú), neki soha nem volt még semmilyen kapcsolata nőkkel. Se csók, se kézfogás, semmi. Az ő szülei is amiatt aggódnak, hogy nem meleg-e...Pedig nem, csak álmodozó típus. Megálmodott magának egy női ideált és azt kergeti. Legyen külsőre is tökéletes (semmi bőrhiba, túlsúly + álomszép arc), legyen okos, kedves, hűséges. Emellett még iszonyatosan félénk is. Szóval neki emiatt nincs barátnője és gyanítom nem is lesz.

2011. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%
Hátha ennyire vallásos nem hinném, hogy meleg lenne, a kettő nem nagyon összeegyeztethető, szerintem az van, amit mondott, csak nehéz neki normális lányt találni.
2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a HASZNOS válaszoknak,,Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. aug. 10. 17:22
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meleg. Ha megadtad az esélyt hogy elmondja és jól álltál hozzá szerintem úgyis elmondta volna. Nyugi.
2011. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%

Az én párom is nagyon erkölcsös, hívő (de nem szektás, templomba se jár), meghökkentően csinos, atletikus és jóképű. Középiskolás korában be akarta hálózni egy modellügynökség, de nem vállalta, azzal az indokkal, hogy rá ne csorgassa egy... hmm... vele azonos nemű se a nyálát.


Sose cigizett, ivott, vagy drogozott, életében egyszer volt diszkóban az osztálytársai unszolására, mivel befejezték az iskolát, és menjen már el végre velük.... Ott fel is ajánlkozott neki két csinos szőke lány, de nem élt vele, nem félénkségből, hanem mert neki nem a trófeagyűjtés jelentette a "macsómérőt".


Sportol, túrázik, airsoftozik, együttlétünk három éve alatt soha egy hangos szóval nem illetett, végtelen türelme van, ért a gyerekek nyelvén és reményeink szerint hamarosan egybekelünk... Mikor összejöttünk, 23 volt. És neeem, semmi furcsasága nincs, egyértelműen hetero... :P


Hihetetlen szerencsés vagyok! Mi egy természetjáró egyesület táborában ismerkedtünk meg, esetleg javasolhatod neki az ötletet... Egyszerűen egyike a legjobb férfiaknak a Földön, nem csak az előnyös külső, hanem a fantasztikus és manapság ritka belső értékei miatt is. Ahogy valószínűleg a fiad is ilyen, csak kevés a hozzá hasonló értékrendű lány, akinek nem az a fontos, hogy hétvégén "kibulizza" magát, a kencék, műkörmök, sztárok és ismerősök magánélete, pasizás, "jajjkiélemmagam"-életvitel, butaság... Szóval szerintem csak erről lehet szó.

2011. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Argloss ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok meleg csak én az a fajta vagyok aki szerint a párkapcsolat nem mások dolga, hanem azoké akik részt vesznek benne. Szerintem ilyet nem szép dolog kérdezni, mert ha én azt akarom, hogy valaki tudjon rólam valamit azt én elmond, ha meg nem akkor ne kérdezgessen.

Egyébként is ha szűz attól még nem lesz meleg. Azzal meg semmi baj nincsen, hogy valaki nem a "divatot" követi.. :)

2011. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
49%

A válasz megírásának időpontja: 08-10 17:58


Ezt én írtam, köszönöm annak, aki lepontozott. Mit kellett volna írnom? Igen, meleg, balf*sz és nyomi, vigye a kérdező pszichológushoz, vagy csapja tarkón egy szívlapáttal? Ezt szoktátok írni, nem? Én csak felhoztam a mi példánkat, hogy attól még, hogy egy fiú nem attól tartja magát valakinek, hogy minden olcsó nőcskét felcsíp, attól még nem lesz meleg, csak normális értékrendű, nőt tisztelő, komoly kapcsolatot kereső férfi. Mi volt ebben a baj? Lepontozó, sok boldogságot kívánok neked az életben, remélem, a te példádat felhozhatod pár évtized múlva, hogy te élted megfelelő módon az életet, hiába voltál nagy kujon, elégedetten tekintesz vissza züllött fiatalkorodra, még ha húsz évvel idősebbnek is nézel ki a korodnál, de legalább ÉLTÉL, ezekkel a nyomikkal ellentétben...

2011. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

ne,m pontoztam le senkit,téged sem! és most sem foglak,,ime a bizonyítékom!

[link]

2011. aug. 21. 19:42
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én meleg vagyok.

A vallásos dolgot, amit előttem írtak az durva. Vallásosság és a melegség nem passzol. Nem minden meleg ateista, maximum nem abban az állatban hiszek, mint te! Maximum aki vallásos, nem tangában rohangál a melegfelvonuláson. Szerintem Isten nem ítélkezik az érzelmeink miatt. Nem ártok azzal, hogy egy másik embert boldoggá teszek már 6!!! éve! Én úgy tapasztaltam, hogy kétféle meleg van. Az általánosabb, hogy jóban van a lányokkal a fiu haverokkal kevésbé. Ez azért van szerintem, mert sok meleg nagyon együttérző a nőkkel, így jobban megértik egymást. Aki jóban van a hetró társasággal, az általában jó jel(Azért drukkolok, hogy heteró legyen, unoka egyebek miatt :)). Nagyon macerás egy heteró társaságban a csajozás téma, és eleve a fius dolgok(remélem érezhető mire gondolok). Én a másik ritkább csoportban vagyok. Én barátilag is és mindenhogy fiukkal jövök ki, nem zavar ha a téma az, hogy milyen a jó p.na! :) Szóval ha nincs lányokkal(barátilag) az általában jó jel!

2011. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!