Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam lehet, hogy Meleg?

A fiam lehet, hogy Meleg?

Figyelt kérdés

22 éves és nincs neki barátnője.Folyton a haverjaival lóg.Néhányuknak már van barátnője. Ráadásul még szűz,mert azt mondta addig nem fekszik le senkivel amíg nem házasodik vele össze.Ez már nagyon nem "divat".

Már beszéltem vele erről és mondtam neki ,hogy ha meleg akkor is szeretem és nem érdekel,hogy más mit szól és,ha lesz barátja azt is elfogadom.

De az állítja nem meleg! Meg,hogy meg mondaná,,

Miből lehet azt észre venni ha meleg?


2011. aug. 10. 15:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért megemlítem, hogy 25/F vagyok. Azaz mai róka, 6 éves kapcsolattal.
2011. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Elnézést, amiért nem fogalmaztam egyértelműbben, természetesen rólad gondoltam volna utoljára a lepontozást, miért is tetted volna? Ne haragudj, kérlek, ha magadra vetted. Én arra gondoltam, hogy egy olyan "kedves" ember tette, aki szerint mindenképp meleg a fiad, vagy csak buta-nyomi-stb. Másik esetben meg olyanra gyanakodtam, aki választól függetlenül mindenkit leszavaz, mert ez a szórakozása. Szerintem akinek címeztem, úgysem olvassa el, szóval nem is tudom, miért írtam, talán hogy egyértelműbb legyen, mit értettem az én barátom döntésén.


Utolsó: Nekem amúgy semmi bajom a melegekkel, csak azokkal, akik tangában vagy rózsaszín, latex papruhában, Bibliával a kezükben provokálják a jóérzésű embereket a felvonuláson. Ezeket tudtommal a normális gondolkodású sorstársaik is utálják. Ők épp azt szeretnék, hogy a meleg mivoltuk ne "másság" legyen, mert ugyanolyan embernek tartják magukat, mint a heterókat, csak éppen mások az érzelmeik. A felvonuláson riszáló tangás különcök viszont joggal váltják ki a nép haragját, hiszen nem azt látják, hogy ugyanolyan emberek sétálnak azonos nemű párjukkal, mint ők, hanem gusztustalan, feltűnési viszketegségben szenvedő férfiak illegetik magukat olyan öltözékben, ami még egy lányon is ízléstelenül állna. Nekem ez a véleményem.

2011. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Melegség és vallásosság nem fér össze-ezen akadtam ki. Rendben. De úgy gondolom heteróságtól, homokosságtól, nemiségtől független, illetlen nemi aktust szimulálva nyílt utcán gyerekek előtt vonaglani kamionon. Nem tartom homofóbiának, ha valaki fényképezi őket és szídja, mivel bizonyítékot gyűjt a bűncselekményről! Azonnal bilincset neki. Média meg azt adja, ami hír/érzelmeket vált ki.
2011. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. És nem csak a melegfelvonulásra értettem, ugyanilyen gusztustalan, ha ribancnak öltözött ledér hölgyek csinálják ezt a kamionon, keresztül-kasul furikázva a városon. Az ilyen "mutatványoknak" a hálószobában vagy az ennek a tevékenységnek kialakított, zárt rendezvényeken, bárokban a helyük, nem a nyílt utcán, tereken, a gyerekek előtt...
2011. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Csók sem illendő. Mondjuk azért kézfogás beleférhetne. Ha heteró lennék és a gyermekem kérdezné, hogy miért. Mondnaám neki, hogy biztosan nagyon szeretik egymást. És kész. Nem ettől dől el az irányultság. Anyukának üzenem, hogy maradjon meg a bizalmi viszony. Az jó, hogy feltette ide a kérdést, de ne nagyon mondja senkinek nagyon ezt a dolgot, hogyha lenne valami, akkor a fia ugyanúgy bízzon benne, illetve meg tudjon bízni. (no barátnő, férj, testvér, stb.)
2011. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az utcán nyalifalit, teljesen mindegy, hogy hetero vagy homo pár -e az. Éppen találkozó kedveseknél szolid szájrapuszival, kézen fogva, vagy átkarolva andalgással nincs gond, de mikor már gyakorlatilag előjáték az, amit művelnek, azért tudok haragudni, pedig nem vagyok hetvenéves nagymama, 22 vagyok. Ezek olyan intim dolgok, amik csak a két emberre tartoznak szerintem, nem a külvilágra.
2011. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!