Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam lehet, hogy Meleg?

A fiam lehet, hogy Meleg?

Figyelt kérdés

22 éves és nincs neki barátnője.Folyton a haverjaival lóg.Néhányuknak már van barátnője. Ráadásul még szűz,mert azt mondta addig nem fekszik le senkivel amíg nem házasodik vele össze.Ez már nagyon nem "divat".

Már beszéltem vele erről és mondtam neki ,hogy ha meleg akkor is szeretem és nem érdekel,hogy más mit szól és,ha lesz barátja azt is elfogadom.

De az állítja nem meleg! Meg,hogy meg mondaná,,

Miből lehet azt észre venni ha meleg?


2011. aug. 10. 15:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem meleg.

Csak későn érő típus.

2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Bocs Argloss,hogy meg kérdezem te meleg vagy akkor?

A másik kérdésre a válasz ,,nem tudom milyen játékokon játszik.

Mindenkinek van külön laptopja és nem szoktunk bele nézni a másik gépébe.

2011. aug. 10. 16:24
 13/36 anonim ***** válasza:
85%

Van, aki zárkózott, és nehezen megy neki a csajozás. Elég tapintatlan dolog szerintem ilyet megkérdezni a fiadtól.

Tipikus magyar felfogás, hogy ha valakinek nincs nője, az csak azért lehet, mert meleg vagy impotens. Pff...

2011. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg ebből még nem lehet tudni. Könnyen lehet, hogy még ő maga sem tudja, merre vonzódik. Pláne, ha nincs tapasztalata.

Az elv szép dolog. S ha tiszta szívű elhatározás van mögötte, teljes elismerésem a fiadnak. Meg neked is.

De lehet, hogy jó a megérzésed, és valóban vacilál a fiad, s emiatt bizonytalan.

2011. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

"Miből lehet azt észre venni ha meleg?"

A legtöbb melegen nem lehet észrevenni. Amit a fiadról írtál, egyáltalán nem jelenti azt, hogy meleg lenne. Bár a szüzességről alkotott nézete valóban furcsa, de ez sem egyértelmű jel. Amúgy a melegek inkább lányokkal szoktak "lógni", mivel a fiúkra úgymond más szemmel tekintenek.


Ha esetleg mégis meleg a fiad, lehet hogy túl gyors volt neki ez az elfogadás a részedről. Mégha nagyon jó és bizalmas is köztetek a viszony, lehet hogy már megszokásból tagadott. Én is nagyon bizalmas viszonyban vagyok anyummal, mégis ha rákérdezne arra, hogy meleg vagyok-e, első reakcióm valószínűleg az lenne, hogy tagadnék, pedig tudom, hogy elfogadna.


Egyébként jó úton haladsz, hogy tudatosítottad a fiadban, hogy mindenképpen szeretni fogod és elfogadod. Ha meleg - ami ezek alapján egyáltalán nem bizos - , és úgy érzi, hogy itt az ideje, be fog avatni a "titkába".


24/F

2011. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
53%

nem hinném h buza a fiad, én se vok az és 20 vagyok nőm meg nemigen volt csak 7 végi kefélések, de az bőven.

haverom is mindig mondta otthon h ő majd a menyasszonyával először meg h ő addig soha stb... közben 17 éves korától fele osztályát megkúrta :D volt rakás nője és csak akkor tudták meg a szülei h ő mégse olyan mint ahogy mondja mikor 23 évesen közölte h apuka lesz xD :D:D:D

egyszerűen csak nem akarta h az apja tanácsokat adjon neki meg kibeszéljék a dugásait, mert tudta h milyn a természete és más se lenne a téma.

2011. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik nyíltan tudtok mindenről beszélni, legyen az bármi. Ami azt jelenti, hogy ha meleg volna biztosan elmondaná neked.

Az, hogy úgy érzi az esküvőig szeretne várni a szeretkezéssel, abban nincs semmi baj. Ritka az ilyen fiú és lány is, de azért akad. Az is lehet, ha megtalálja az igazit nem fognak addig várni, de ha mégis -> le a kalappal előttük!

Szóval megnyugodhatsz, szerintem nem meleg a fiad, csak egyszerűen az összefekszek fűvel-fával aztán jön a baba meg a nemi betegségek halmaza az nem az ő világa. Inkább örülj neki, hogy ilyen fiad van és ne sürgesd! Eljön majd az ő ideje is...

2011. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetö, hogy meleg, én is ilyesmi szövegekkel állok elö mindig. Bár a szüzesség kérdése ennek ellentmond kicsit. Ha leplezni akarná a másságát, valószinüleg azt mondaná már nem szüz. Feltételezem, hogy részleteznie úgysem kellene. Nem lehet, hogy arról vam szó, hogy nem igazán sikeres a lányok körében és ez a szemléletmód egyfajta önnyugtatás?
2011. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok és még szűz.
2011. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha meleg lenne, lenne barátnője, vagy olyan lány aki "tetszik" neki hogy elhitesse a környezetével, hogy nem az.

Nem baj, hogy még szűz, és, hogy ilyen a felfogása, én örülnék nagyon egy ilyen pasinak :):)

2011. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!