Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan vagytok a családodban?...

Hányan vagytok a családodban? Mennyi pénzből éltek egy hónapban? Mennyi pénz megy el belőle hitelre? Hogyan éltek?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok

köszi a válaszokat


2011. aug. 11. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem senki se szereti, ha a pénztárcájában turkálnak.
2011. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

ketten vagyunk, kb 250e az összbevételünk.

hitelünk szerencsére nincs, nem is szeretnénk felvenni, pláne, h ősztől megint tetőzni fog a válság.

van egy kis lakásom, abban élünk a párommal.

kajára, számlára van pénzünk, szórakozni is eljárunk hétvégén. félre is tudunk tenni szerencsére.

jah, és egy autója is van a drágámnak, annak is minden költségét tudjuk fizetni időben.


nem panaszkodok, ami szükséges, az megvan, ami még kell, arra spórolunk :)

2011. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

4-en vagyunk, anya, apa és 2 gyerek. Nekem 60.000 + 26.600 családi, párom fizetése 200.000-400.000. Hitelünk 160.000, rezsi 30.000, számlák 30.000.

Nem élünk túl jól, de rosszul sem.

2011. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3an vagyunk....szüleim elváltak....kb 150.000 ftből élünk 3an énmár családit sem kapok megvonták igy tanulni sem fogok már tovább...el éldegélünk de ennyi kb :/
2011. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mi "csak" 3-an vagyunk, anya, apa és én (18/L)

De elég nehézkesen élünk.

Anya 147ezer forintot keres havonta, apa pedig 72ezer ft-ot.

Csak ehhez jön az, hogy albérletben lakunk az havi 55ezer ft. + a Szetáv általában 10-15 ezer között van + a Digi ami már 7500 + a telefonszámlám ami általában 3500 körül van + van Raiffeisen hitelünk de ezzel egy időben lemaradtunk így most havi 15ezerrel kell törleszteni + lenne még provident is régről de azt nem fizetjük... :S

Ez így már majdnem 100.000 ft.

És még cigiznek anyáék, arra is sok megy el, meg ha valakinek még tartozunk 5-10 ezer forinttal azt is visszaadjuk. És akkor mindig az van, hogy hónap végét épp, hogy csak ki tudjuk húzni, de mint írtam van mikor kölcsön kell kérni. Ezen kívül mindig van valami ami közbejön. Most is kezdődik a suli kellenek cuccok, cipő, fehér ing stb. + anya huszadikától lesz szabadságon, festeni akarunk + meg akarjuk nézni 3D-BEN a Verdák 2.-t, ez még talán belefér, úgysem voltunk sehol a nyáron :)

Én pedig mint írtam, még tanulok...

2011. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10:11 vagyok ja tényleg és van a + családi pótlék, de azt vesszünk fel általában mikor hó legelején még nincs pénzünk
2011. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

Még hárman, anyuékkal, hármunk fizetése 400.000 körül van, hitelünk nincs, anyuék 250.000+amit én adok, abból fizetik a számlákat, nagy a ház, így van kiadás, plusz két kocsit tartunk fent, de nem élünk rosszul.

Nemsokára elköltözök, párommal együtt 350.000 a bevételünk, neki van 60.000 hitele, 20.000 havi fix megtakarítás, plusz a rezsi, ezt még nem tudjuk.

Kajára próbálunk keveset költeni, nem veszünk sok extra dolgot, de néha eszünk étterembe, igaz, kajajegyből.

2011. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

nEKEM SEMMI BAJOM, HA A PÉNZTÁRCÁMBAN TÚRKÁLNAK, CSAK NE LEGYENA SZEMÉLYEMHEZ KÖTVE ÉS MIVEL EZ EGY anonim oldal így elmondom, hogy most vettem egy 20 nm es társasházi lakást udvaros kerttel nagyon mázlista áron potom 3 milláért, normális csendes élhető környéken a 4. kerületben nem messze a dunaparttól.


Van 12 e közösktsg amibe korlátlan víz, csatorna,használat kukadíj stb benne van. A melegvíz gázról megy, kb 3-4 ezer forint egy hónapba, a villany legrosszabb esetben 6-8 ezer forint.


Van még a mobilnet előfizum ami 6 ezer meg a mobiltelefon előfizum ami 12-14 ezer körül szokott kijönni, és ennyi


Szóval max 44 ezer ft plusz kaja kb 20 ezer plusz kocsi fentartás (kb 20 ezer egy hónapra lebontva mindennel együtt)


Azaz 84 ezerből kényelmesen megélek.


Hitel nincs!

2011. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Négyen, én + húgom + anyám + barátja, anyám vállalkozó így változó hogy keres, 120ezret kap apámtól gyerektartásra, ennek a felét kapom meg én zsebpénznek, olyan min. 200ezer meg biztos elmegy úgy összesen egy hónapban a lakásra (nem tudom mennyi hitel van rajta), irodabérlésre, autókra, kajabevásárlás, meg egyéb kötelezően fizetendő dolgokra. És jutni is szokott általában más dolgokra is, ha valami kell (könyvek, ruhák rendes boltokból, vagy bármi). Nem élünk azt hiszem rosszul, de lehetne jobb is. 20n
2011. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ketten éldegélünk egy 30 nm-es házban.


Hitelünk nincs. Melegvíz, fűtés villanyról megy, azaz havi fixen a villany 26000 Ft.

Szemétdíj: 2-3000 Ft.

Év végéig van egy letörlesztendő kölcsönünk, ez havi 8000 Ft.


Amúgy összesen kb. 120 ezerből élünk. (Mindketten egyetemisták vagyunk még ő 90 ezer körül, én 30 körül keresek.)

2011. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!