Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még nincs...

Nagyon gáz ha még nincs gyerekem, elég sokaknak van már az én koromban?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok se pasim, se gyerekem. Az osztálytársaim, egyetemistatársaim, ismerőseim közül már sokan szültek, van akinek már nagyobb is a gyereke. Én meg tök magam alatt vagyok, mindig is fiatal anyuka akartam lenni, vagány, erre meg már késésben vagyok. Ráadásul többet is szeretnék. Nem akarok idősen, 30 felett szülni mert az olyan...szóval nem akarok hatvanéves nyűgős süket vénasszony lenni, amikor a gyerekem érettségizik és fiatalon szeretnék unokákat is. 24N
2011. aug. 11. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Akkor gáz, ha úgy érzed.


Viszont ez a mondat: "fiatalon szeretnék unokákat is".

Ezt majd a gyerekeid döntik el, nem te.

2011. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha elkeseredetten próbálnál az első mukinak szülni a semmibe, aztán meg váltok vagy szakítotok, marad rajtad a gyerkőc, és egy rakás rossz lesz az életed. Várjál, majd eljön a te időd is!
2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Ha úgy érzed, hogy késésben vagy, akkor próbálj meg társat találni, az interneten, vagy valahol, aki már elég érett, és gyereket akar.

Sok ilyen férfi van.

És szülj neki gyereket.

2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez vígasztal nekem sincs még pasim és gyerekem.23/N
2011. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%

Én is 24 vagyok és ugyanigy vagyok a dologgal, mint te.

bár nekem van barátom, elég komolyan is tervezünk, de anyagilag sajnos még nem állunk készen egy babára.

Néha rám is rámtör az érzés, hogy "kicsúszom" az időből, de szerencsére ez csak néha van igy.

Ha rágörcsölsz a dologra, azzal csak neked lesz rosszabb (bár tudom, mondani könnyű).

L/24

2011. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarok idősen, 30 felett szülni mert az olyan...szóval nem akarok hatvanéves nyűgős süket vénasszony lenni, amikor a gyerekem érettségizik és fiatalon szeretnék unokákat is.


Anya 36 volt, amikor én csecsemő, de a mai napig nem egy nyűgös süket öregasszony:) 27 vagyok.

Egyébként sem kor függő, hogy állsz a gyerekhez. Hacsak emiatt akarsz szülni, akkor még ráérsz egy kicsit:)

2011. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

mivel te annak érzed, akkor igen gáz.

egyébként meg nem

2011. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

TEhat a "terv" elkeszult, mar csak megkell valositani!

Elj nyitottan, s talald meg a tarsat, akivel mar ezt letre lehet hozni.

De haladj lassan, fokozatosan, hiszen eloszor is, legyen gyermeked, es legyen egeszseges!

2011. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Ki az a jancsi? válasza:

Férfi vagyok igaz de a helyedben nem mennék szórakozó helyre

mert ott csak 1 éjszakás kalandot akarnak a legtöbben inkább egy közeli szimpatikus ismerősöddel kezdj el barátkozni de ssemmiképpen ne mond a szemébe hogy elakarod kötelezni magad mert attól csak megijedünk várj türelmesen és még baba is szóba fog jönni hidd el :)

2011. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, több középiskolai osztálytársam 19-20 évesen szült. A legtöbb akkor már jó pár éve együtt volt a barátjával, érettségi után gondolták, hogy miért is ne vállalnának már gyereket. Mind egytől egyig elvált azóta, és ott maradtam 22-23 évesen egy gyerekkel. Szóval sztem ezt nagyon nem kell elkapkodni... Én egy pasinak csak pár éves együttjárás után tudnék szülni, mikor teljesen megbízok már benne, és pár év után is ugyanúgy szeretem. Addig meg marad a karrieregyengetés, diplomázás, jó állás, stb, h majd az a gyereket normálisan feltudjuk nevelni később.
2011. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!