Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még nincs...

Nagyon gáz ha még nincs gyerekem, elég sokaknak van már az én koromban?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok se pasim, se gyerekem. Az osztálytársaim, egyetemistatársaim, ismerőseim közül már sokan szültek, van akinek már nagyobb is a gyereke. Én meg tök magam alatt vagyok, mindig is fiatal anyuka akartam lenni, vagány, erre meg már késésben vagyok. Ráadásul többet is szeretnék. Nem akarok idősen, 30 felett szülni mert az olyan...szóval nem akarok hatvanéves nyűgős süket vénasszony lenni, amikor a gyerekem érettségizik és fiatalon szeretnék unokákat is. 24N
2011. aug. 11. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Hogyha csak a társadalmi elvárás miatt aggódsz, akkor felesleges, manapság egyre "divatosabb" 40 körül lombikra járni...
2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

Egyátalán nem gáz, engem anyukám 34 évesen szült:)


12L

2011. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
56%

jézusom, veled meg mi van!?


én is 24 leszek idén, de még eszem ágában sincs gyereket szülni. inkább 30 körül. most még nem vagyok rá elég érett, türelmem sem lenne, és szeretnék még egy kicsit szabad lenni.

30 körül már sokkal több élettapasztalatom lesz, másképp fogok hozzáállni bizonyos dolgokhoz, és a gyerekemnek is több tudást adhatok át, már fiatal korában.


ha gyereket szülsz, onnantól 24/7 topon kell lenned, nincs megállás egy percre sem. ezen azért gondolkodj el, miközben görcsösen keresed az apajelölteket :)

2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy lekésve semmiről.

De vigyázz nehogy elbukd az egészet csak azért, mert túlságosan is ráhajtasz erre a dologra.

2011. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, 24 évesen rohadtul nem vagy lekésve a gyerekszülésről. Ne azért akarj gyereket, mert másoknak már van. Egyébként milyen az anyagi helyzeted? Mert ha pl. lenne pasid, és szülnél gyereket ne a csóróságra meg az albérletre szülj. Úgy gondolom, a mai sz@r világban bőven ráér egy nő a szülésre, először alapozza meg az anyagiakat, legyen egy biztos párkapcsolata. De ne legyél ilyen önző hogy ,,mert te fiatalon akarsz unokákat" stb.
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
én 26 éves vagyok és 2 éve férjezett, mégsincs még gyerekünk... egyáltalán nem érzem, hogy ellennénk kése vagy valami...majd...pár év múlva jöhet a baba ha úgy gondolja...de addig esélyt sem adunk neki...
2011. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy lekésve.Én is 24 éves vagyok,5 éves kapcsolatban.Néha én is úgy érzem hogy jó volnamár baba,párom is így érzi.De sajnos az anyagiak nem engedik(még szülőkkel lakunk).Ne azért akarj szülni,mert az ismerőseidnek van.Nekem is vannak ismerősem,akinek van gyerekük van amelyiknek nem is egy,de sokan vannak köztük akiket a gyerek apja elhagyott,hasonlók.Inkább szülj később de biztos kapcsolatban.
2011. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

30 évesen szültem az elsőt, 32 évesen a másodikat.

Semmiről nem maradtam le, sőt addigra sikerült olyan munkatapasztalatot összeszednem, hogy amikor GYED-ről visszamentem (a korábbi állásom csak határozott idejű szerződés volt), már én válogattam két ajánlat között.


Amúgy nagy szerencse (főleg egy ártatlan kisgyereké), hogy nem szültem korábban, az akkori párom idióta volt, és nekem sem lett volna türelmem.

2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!