Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen egy 55 éves férfi...

27 évesen egy 55 éves férfi felesége leszek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bizonytalan, csak épp unatkoztam és érdekel mit gondolnak idegenek erről.
2011. aug. 12. 15:14
 51/110 anonim ***** válasza:
34%

Gusztustalan! Én most vagyok 28 éves. Ha arra gondolok, hogy kb a szüleimmel egy korú lenne a házastársam... hát leginkább undort érzek.

De te tudod... ez csak az én véleményem. Azért mert leírtam és nem egyezik a többségével, biztos alaposan le leszek pontozva. De akkor is ezt gondolom, érzem.

2011. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
27%
15:50 Abból gondolom,hogy egy közel 60 éves férfi 99%-a családos,sőt valószínű több unokás ember is.De minimum elvált,lehet többször is,esetleg pont most válik a kérdező miatt.
2011. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
43%
nekem furcsa ezt gondolom.
2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim ***** válasza:
34%

Jajj dehogy házas..

Elég sok független ember van közöttük. Sokak a munka miatt nem találtak társra eddig.

Ha pedig már elvált, akkor mi van? Többé ne nősüljön újra?

2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
20%

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én is összejöttem egy 25 évvel idősebb pasival 18 évesen. Teljesen odáig voltam érte, egyáltalán nem zavartak a ráncai, vagy ősz hajszálai :) Eleinte...

Neki nem volt olyan sok pénze és titokban kellett tartanunk a kapcsolatunkat. Fél év együttjárás után rájöttem, hogy Ő nem nekem való, aztán szépen lassan találtam magamnak normális (24 éves) barátot. Ez 2 éve történt, de azóta úgy megundorodtam attól a 46 éves férfitól, hogy komolyan lelki válságban szenvedek miatta ha eszembe jut. :/ Pedig, soha senkit nem szerettem úgy, mint őt, de akkor is. Félek az utcán sétálni, hátha meglátom és beszélnem kell vele. Ha eszembejut elfog a hányinger. :S És mindez csak azért mert sokkal idősebb, amúgy mindig normális volt velem.

Ha össze akartok házasodni, akkor hajrá...de előre figyelmeztetlek, hogy meg fogod bánni. :(

2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
37%

Istenem...NEM!!!!!!!

Ez azért durva....Számomra lehetelen lenne.Ha rágondolok milyen lehet a teste a férjemé mellett...Èn 29 vagyok a férjem 30. :D 2 gyerekkel.Pl.gyerekek nélkül el sem tudnám képzelni az életem.Èn nem értelek téged!

2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
57%

Mi férfiak nézhetjük a másként is ezt a kérdést.

Gondoljatok bele, ha mi leszünk 50-55évesek és még mindig lesznek ilyen apakomplexusban szenvedő nem túl eszes csajok... Finoman szólva, vén fejjel megkaphatjuk még majd az ilyeneket.:D

2011. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
78%

A szerelem mióta ész kérdése?

Miért lenne buta az, akinek az idősebbek tetszenek?

Semmi összefüggés nincs a kettő között. A barátnőm is iszonyú eszes nő és még sorolhatnám a további sok pozitív példát.

Felnőtt emberekről beszélünk, a kérdező lassan 30 éves,nem hinném, hogy óva kellene inteni bármitől. Ennyi idősen tudja mit csinál és tudja kit szeret.

Ráadásul egy dolgozó ember, nem más nyakán él.

2011. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
26%
nekem aztán teljesen mindegy... felőlem egy 80 éves tatához is hozzámehetsz, a TE életed, nem az enyém....
2011. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
67%

jaj ne rosszműjúskodjatok már

miért gondoljon 10 év múlvára?

ha most pl 2-3-4 évig jól ellennének és utána ne adj Isten szétmennek akkor is volt 2-3-4 stb szép évük..:)

nem elpazarolt idő!



sok boldogságot:)

2011. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!