Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen egy 55 éves férfi...

27 évesen egy 55 éves férfi felesége leszek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bizonytalan, csak épp unatkoztam és érdekel mit gondolnak idegenek erről.
2011. aug. 12. 15:14
 81/110 Tubarózsa ***** válasza:
3%

Szia!

Kedves kérdező: én azt gondolom,h ha tényleg szeretitek, tisztelitek egymást akkor nagyon sok boldogságot! én 21évesen egy 47éves férfi felesége leszek:) ne törödj azokkal akik csak bántanak, legyetek boldogok!;)

@15.39: nem nem Te vagy a legfiatalabb én 1évvel fiatalabb vagyok nálad, és nekem is az idösebb korosztály jönn be:)

@15.49 & 16.47: miből gondoljátok h egy 40feletti férfi nős, családos? aztán ha elvált akkor mivan? attól még lehet jó ember.

üdv 21N

2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
78%

Sok boldogságot!

Köztünk 29 év a korkülönbség. Októberben lesz az esküvőnk. 56 voltam, amikor a lányom született, első gyerekként. A környezetünk elfogadta. Nem hinném, hogy defektesek lennénk, a házban, ahol lakunk, egy pár van akik között kicsi a korkülönbség, de ők most válnak. Rajtunk kívül még 4 pár lakik itt, akiknél ilyen mértékű a korkülönbség.

Azoknak, akik azt kérdezik, hogy mi lesz 10 év múlva, azt mondanám, hogy fogalmam sincs. Ha valaki erre tudja a választ, az csak álmodozik.

A volt feleségemmel ezért váltunk el, mert nem teljesültek az álmai. Nem lettem befolyásos milliomos. Ő így képzelte a mi lesz 10-20 év múlva kérdést.

A mostani párom realista. Tisztában vagyunk vele mindketten, hogy nem fiatalodunk. De minden együtt töltött pillanatot élményként élünk meg.

Van egy "fiatal" házaspár. A feleség 50 alatt, a férj 82. Tavaly házasodtak 30 év együttélés után. Biztos tőlük is megkérdezték, hogy mi lesz 10 év múlva...

Legyetek nagyon boldogok!

2011. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
66%

tegnap 23:01!


Jajj, te még hülyébb vagy, mint a kérdező:D

2011. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
22%
De amúgy komolyan mondom én örülök neki, hogy ennyi kettyós csaj van:D Így amikor én is 50 leszek, talán jut még friss hús nekem is:D:D
2011. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
77%

72%-os az még eszedbe sem jutott, hogy azért szeretjük az idősebbeket, mert nem úgy viselkednek, mint te?

Nem csajként,hanem nőként kezelnek és nem beszélnek ilyen lekezelően?

Nem értem miért lenne hülye, aki felnőtt ember létére egy másik felnőtt emberrel köt házasságot.

2011. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
85%
"azért szeretjük az idősebbeket, mert nem úgy viselkednek, mint te? " Már ne is haragudj, de aki huszonéves létére egy apjával egyidős férfihoz megy hozzá feleségül, ott valami nagyon nagy gond van. És, ha elolvasod a válaszokat akkor rájössz, hogy 90% hülyének tartja...
2011. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
60%
Meg mit akartok ti egy 55éves férfitól?:D Jó esetben 5év és az ágyban már nem kaptok tőle semmit, a horkoláson kívül...
2011. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
85%

Elég nevetséges, ha valaki az itteni válaszokra ilyen mértékben ad. Sokszor valóban jók, de néha csak fröcsögés meg ellenségeskedés az egész, és a célja mások leszólása.

Nem tűnt még fel, hogy ez a téma elvileg felnőtt emberekkel van tele, mégis mindenhol azt olvasni, hogy ha egy kamasz gyereknek gondja van, akkor költözzön el, ahogy 18 lesz, vagy pedig történjék bármi, ő a hibás?


Nézzék nyugodtan hülyének..nem oszt nem szoroz.


És nem feltétlenül van egy olyan nővel gond, mint a kérdező. Létezik apakomplexus,de nem is feltétlenül van apakomplexusa. Egyszerűen csak szerelmes valakibe,aki felnőtt ember, mint ő.

Nehéz megközelíteni arról az oldalról, hogy szeretik egymást?

2011. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
88%

"Nehéz megközelíteni arról az oldalról, hogy szeretik egymást?"

Vannak olyan helyzetek, amikor az ÉSZRE kell hallgatni és nem a szívre. És ez pont olyan helyzet... Ez a kapcsolat halálra van ítélve, lehet, hogy lesz 1-2boldog évük. És utána mi lesz? Ott fognak majd kezdődni a problémák, mikor nem lesz már szex. Meg aztán gyereket se akar a kérdező? Vagy egy 60éves embertől akar?

2011. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező elmondta, hogy nem akar gyereket. Így ez a kapcsolatukban nem gond.

Egyáltalán nem biztos, hogy lesz 1-2 jó évük. Ismerek egy ilyen házaspárt, a nő 20 éves volt, amikor hozzáment, a férfihez, aki 50. Van egy 18 éves fiuk és köszönik szépen jól vannak.

2011. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!