Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen egy 55 éves férfi...

27 évesen egy 55 éves férfi felesége leszek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bizonytalan, csak épp unatkoztam és érdekel mit gondolnak idegenek erről.
2011. aug. 12. 15:14
 61/110 anonim ***** válasza:
30%
*rosszmájúskodjatok
2011. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
31%
Ha meg még független ilyen korban,akkor meg az a baj vele!Ha elvált,akkor meg az.60 évesen egy ember már régen megállapodott,és boldogan tologatja az unokáit,nem fiatal nők után viszket a farka.Egy esetben tudom elfogadni,ha egy 60 éves férfi egyedül van,akkor ha özvegy.De akkor meg simán talál magához való nőt,nem huszonévest.
2011. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
34%
És arra gondolt a kedves kérdező, hogy már csak pár évig lesz szexben része azzal az úrral? Ugyanis impotens lesz nemsokára...
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
74%
16:15 Nem Engem kell győzködnöd,nem Én vagyok ilyen helyzetben,és nem Én kérdeztem véleményt.Egyébként meg a kérdésre válaszoljál,ne a kommentelőket kritizáld!
2011. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem kritika, hanem tény.
2011. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
22%

Te dolgod.

Nekem apum 55 éves, és cseppet kiakadnék, ha egy tőlem 4 évvel idősebb nőt venne feleségül. Na de szerencsére nem az én apukám felesége leszel, így semmit sem gondolok erről.

2011. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
32%
hogy mit gondolok erről? őszintén? nekem felfordul a gyomrom, de neked egészségedre! pedig én úgy gondolom nyitott vagyok korkülönbség-kérdésben, az én barátom 10 évvel idősebb nálam, de van egy határ, ami felett már nem is gáz, hanem egyenesen röhejes egy kapcsolat a külvilág szemében. és jól gondolod, a legtöbb ember tényleg furán néz rátok a hátatok mögött, persze ez nem kell zavarjon, én se azért csinálok, vagy nem csinálok dolgokat, mert mások helyeslik vagy épp ellenzik az adott kérdést. ami a saját értékrendedbe belefér, azt kell csinálni, ennyi. de nekem egyszerűen ez már magas, csak belegondolni, hogy amikor te születtél a vőlegényed már idősebb volt mint most te, pedig az se tegnap volt már... erre még rájön, hogy nem tudom elhinni, hogy jól megleszel szex nélkül 35-40 éves korod után.
2011. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
13%
A feleség is tudja,hogy hozzá "szándékozol"menni a férjéhez?
2011. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
34%

biztos szeretitek egymást, ha összeházasodtok.


ha én lennék te, akkor a következőket azért szem előtt tartanám:

10 év múlva már nem fog neki úgy menni a szex, mint most.

10 év múlva lehet, h gyereket akarsz, de a fent említett okok miatt nem lehet.



nekem is bejönnek a nálam érettebb férfiak, én még csak 24 vagyok, de szívesen ismerkedek 30as pasikkal. tény, h értelmileg máshol tartanak mint egy 25 körüli srác, a pénzük hidegen hagy, mert nekem is mindenem megvan, ami szükséges.

2011. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 A kérdező kommentje:

Nincs jelenleg felesége. Elvált.


Köszi a válaszokat és a gratulációkat is!

2011. aug. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!